Služba rozúčtování nákladů

spravedlivé rozdělení nákladů

Rozúčtování nákladů na teplo a teplou a studenou vodu je odborná, vysoce profesionální a odpovědná úloha. Naším úkolem je především jejich spravedlivé rozdělení.

 

Rozdělení nákladů dle aktuální, platné legislativy. V otázce rozúčtování nabízíme vlastní kapacity. Jsme tvůrci rozúčtovacího sytému i softwaru ENBRA –VAT.

Důvěřujte jednomu z lídrů na trhu rozúčtování. Spoléhejte se na to, co znáte.

Rozúčtování pro Vás provádí konkrétní technik našeho oddělení, který je připraven Vám zodpovědět Vaše dotazy k této problematice. U nás máte k dispozici vždy svého technika, nemluvíte při každém telefonátu s někým jiným. To nám umožňuje lépe pochopit a také plnit Vaše potřeby.

Proč ENBRA?

  •          Přehledný výstup rozúčtování, individuální datové exporty do správcovských systémů
  •          Konzultační a poradenský team
  •          Silné a profesionální zázemí

 

ARTAV

Společnost ENBRA a.s. je také zakládajícím členem Asociace rozúčtovatelů tepla a vody (ARTAV). ARTAV, z.s. je odborným nezávislým poradcem pro třetí osoby, převážně pro zákazníky členských firem při posuzování použitých metod, případně při řešení konkrétních sporných případů rozúčtování. Členství soukromé firmy v tomto typu organizací je velkým benefitem nejen pro firmu, ale především pro zákazníky. Nabízí záruku nejaktuálnějších informací, čestnost v rámci konkurenčního postavení firem a potřebnou objektivitu. Čtěte více o ARTAV.

 

 

Chci se zeptat

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací