Města a obce | ENBRA

řešení pro
Města a obce

Komplexní energetická řešení a servis pro města a obce.

energeticky efektivní
a úsporné obce

Ať už spravujete průmyslové objekty, kotelny, školy, radnice, bytové domy či ekologické stavby, ENBRA je vaším spolehlivým partnerem v oblasti energetiky. 

Nabízíme širokou škálu služeb, od komplexního projekčního servisu přes energetická řešení až po dálkový dohled a regulaci. Díky našim službám získáte kontrolu nad energetickým hospodařením v objektech vaší obce a zároveň můžete využít naše odborné poradenství v oblasti dotací a financování. Ať už potřebujete klimatizaci, systém nuceného větrání, opravu či ověření měřidel nebo efektivní vytápění a ohřev vody, jsme zde pro vás.

Společně s vámi budujeme energeticky úsporné a ekologicky šetrné obce a města.
 

Image

Udržitelně
a ekologicky

S našimi řešeními přispíváte k ekologičtějším a udržitelnějším městům a obcím, což znatelně zlepšuje kvalitu života jejich obyvatel a vede k pozitivnímu vnímání veřejnosti.

Image

efektivní provoz
přinese úspory

Díky našim službám můžete dosáhnout významných úspor v oblasti energetiky, což vede k efektivnějšímu využití rozpočtu a vy tak získáte větší prostor pro další investice do rozvoje vaší obce.

Image

komplexní péče
a podpora

ENBRA je vaším dlouhodobým partnerem, který nabízí nejen technologická řešení, ale také odborné poradenství a podporu v každé fázi spolupráce. Máte tak jistotu v maximální kvalitě a spolehlivosti služeb.

Specializované služby pro obce a města

projekce

Komplexní projekční servis

Nabízíme BIM projektování ve 3D, pokrývající všechny stupně dokumentace, od návrhu až po realizaci. V průběhu výstavby vykonáváme autorský dozor. 

Optimalizace

optimalizace objektů

Kompletní řešení od analýzy, přes návrh a realizaci, až po servis. Energetická efektivita, šetrnější provoz a nižší náklady.

Ponava

Nabízíme široké portfólio produktů

Neomezujeme se na jedno konkrétní řešení či značku. Proto můžeme nabídnout produkty na míru v oblasti energetiky, vytápění, ohřevu vody či měření.

financování

Financování a dotace bez komplikací

Pomáháme vám získat dotace a nabízíme řešení financování, abyste mohli realizovat své projekty bez zbytečných starostí.

rozúčtování

měření  vody, tepla a rozúčtování

Profesionální služby v oblasti měření, odečtů a rozúčtování nákladů. Pro přesné a spravedlivé rozdělení nákladů technologie ENBRA SMART.

zkušebna

Opravy a ověřování měřidel

Specializujeme se na opravu a servis měřidel, jejich ověřování a kalibraci. Abyste měli jistotu přesného a spolehlivého měření vašich měřicích zařízení.

co od nás můžete očekávat

Provedeme vás celou zakázkou od projektu až po jeho realizaci a následný servis. 

Projekce

Fáze  1
Příprava projektu

  • Zpracujeme projektovou dokumentaci.

  • Připravíme návrh nejvýhodnějšího a nejefektivnějšího řešení pro váš objekt.

bytový dům

Fáze  2
nabídka

  • Zpracujeme cenovou nabídku.

  • Cenová nabídka je nezávazná a zdarma.

financování

Fáze  3
vyřešíme financování

  • Společně posoudíme financování.

  • Posoudíme možné dotace.

stavba

Fáze  4
realizace 

  • Zajistíme realizaci.

  • V průběhu výstavby vykonáváme autorský dozor.

zkušebna

Fáze  5
Následná podpora 

  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

  • Nabízíme ověřování a kalibraci měřidel dle platné legislativy.

suché obce

ENBRA SUCHé OBCE:
Efektivní správa vodních zdrojů

Pro obce a města, které usilují o promyšlenou správu svých vodních zdrojů, nabízíme systém ENBRA Suché obce. Tento systém zahrnuje osazení odběrných míst chytrými vodoměry, které v reálném čase monitorují a zaznamenávají spotřebu vody.

Díky našemu intuitivnímu softwaru můžete sledovat aktuální spotřebu v konkrétních místech, plánovat ověření funkčnosti vodoměrů a získávat přehled o provozu energetických systémů. Občané vaší obce mohou díky aplikaci ENBRA Suché obce sledovat svoji osobní spotřebu a aktivně přispívat k úsporám.

Pro více informací o úspěšné implementaci našeho systému si prohlédněte naši případovou studii.

Matěj Holyszewski, produktový manažer

"Voda je vzácnost a problémy spojené se suchem ovlivňují život každého z nás. S naším řešením 'Suché obce' přicházíme s inovativními nástroji, jak efektivně šetřit vodou a zároveň zvyšovat povědomí občanů o její vzácnosti."
Matěj Holyszewski, Produktový manažer pro měřiče tepla

Jsme spolehlivá volba
pro města a obce

V oblasti městské a obecní infrastruktury je klíčové mít důvěryhodného partnera, který rozumí specifikům a potřebám komunálního sektoru. ENBRA, s více než 30 lety zkušeností, nabízí špičkové služby a řešení v oblasti energetiky, vodohospodářství a moderního měření. Naše metrologická střediska a inovativní systémy, jako jsou například "Suché obce", zaručují přesnost, efektivitu a dlouhodobou spolehlivost.

Díky našemu odbornému týmu a široké nabídce komplexních služeb jsme se stali partnerem mnoha měst a obcí po celé České republice.

S námi získáte jistotu kvality, odborného přístupu a konzistentní spolehlivosti.

Reference

Do Základní škola Čelechovice jsme dodali nový kotel ENBRA CD. Škola má nyní komfortní vytápění celé budovy a úspornější náklady na vytápění celého objektu.

ZŠ Čelechovice

Reference ZŠ Čelechovice

Kotle ENBRA CD se vyznačují nízkou spotřebou. Jejich kondenzační technologie zajišťuje maximální využití tepla, což vede k výraznému snížení nákladů na vytápění pro celou školu. Škola nyní disponuje s moderním a úsporným řešení, které přispívá ke komfortu žáků a učitelů.

Základní škola Loket

Reference ZŠ Loket