Vzduchotechnika a chlazení | ENBRA

PRODUKTY pro
vzduchotechniku
a chlazení

Inovativní produkty pro chlazení a výměnu vzduchu určené profesionálům v oboru TZB.

Produkt Clivet Sheen
Chillery
Klimatizace | ENBRA
Klimatizace
Rekuperace | ENBRA
Rekuperace

Vzduchotecnika a chlazení
PRO PROFESIONÁLY

V oblasti vzduchotechniky a chlazení přinášíme profesionálům v oboru TZB špičková řešení, která kombinují inovativní technologie s vysokými standardy kvality. Nabízíme širokou paletu produktů, jako jsou klimatizační jednotky, chladicí systémy a řešení pro rekuperaci vzduchu. Každý z těchto produktů je navržen s ohledem na specifické potřeby profesionálního sektoru a je doprovázen certifikacemi potvrzujícími jeho výkonnost a spolehlivost.

Kromě kvalitních produktů poskytujeme také komplexní technickou podporu a školicí programy, které vám umožní maximálně využít potenciál našich technologií.

Image

Dlouholetá tradice
a důvěra trhu

ENBRA je zavedeným jménem v oboru s bohatou historií. Spolupráce s námi znamená spojení s firmou, která je známá svou kvalitou, spolehlivostí a inovacemi. Naše dlouholeté zkušenosti a renomé na trhu vám pomohou posílit důvěru vašich zákazníků.

Image

Flexibilní řešení
dostupné skladem

Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly flexibilní a škálovatelné podle potřeb každého projektu. Díky vlastním skladovým zásobám jsou rychle dostupné, takže můžete reagovat na požadavky vašich klientů bez zbytečných prodlev.

Image

Můžete se na nás
spolehnout

Když se objeví komplikace, nejste na to sami. Nabízíme skvělou podporu a kryjeme vám záda. V případě problematické zakázky je náš pracovník ENBRA připraven vyrazit na místo a pomoci vyřešit situaci.

Klimatizace | ENBRA

Klimatizace

Rekuperace | ENBRA

Rekuperace

Služby pro naše profesionální partnery

projekce

Servisní služby a podpora

Rychlá a kvalitní podpora pro produkty z oblasti TZB. Nabízíme pravidelnou údržbu, diagnostiku a opravy, aby každé zařízení fungovalo optimálně a efektivně.

Odborné poradenství | ENBRA

Odborné poradenství

Naši specialisté v oblasti TZB poskytují individuální konzultace a odborné rady pro správný výběr produktů i celých řešení a jejich implementaci.

Produktové školení odborníků | ENBRA

Produktové školení odborníků

Naše školení jsou zaměřena na nejnovější technologie, produkty a postupy, aby vaši technici byli vždy v obraze a mohli poskytnout nejlepší služby vašim zákazníkům.

logo ENBRA

Staňte se partnerem enbra

Chcete spolupracovat s dodavatelem, který udává směr v oboru měření, vytápění a ohřevu vody? Přidejte se k nám a využijte výhody dlouhodobé spolupráce, pravidelných školení a podpory našich odborníků.

více informací

JSME SPOLEHLIVÁ VOLBA
pro vzduchotechniku a chlazení

Naším hlavním cílem je poskytnout profesionálním partnerům, jako jsou velkoobchody a servisní firmy, města a obce,  developeři a další, optimální řešení pro klimatizaci a rekuperaci v komerčních i nekomerčních objektech.

V oblasti vzduchotechniky a chlazení se soustředíme na řešení, která splňují nejen technické, ale i ekonomické požadavky našich klientů. Naše technologie neustále vylepšujeme, abychom zajistili co nejvyšší účinnost zařízení a snížili dopad na životní prostředí.

Naše dlouholeté zkušenosti a renomé v oboru garantují, že spolupráce s námi přinese vaší firmě nejen špičkové technologie, ale také dlouhodobého partnera, na kterého se můžete vy i vaši klienti spolehnout.

CHCETE PORADIT NEBO POPTAT ŘEŠENÍ Vzduchotechniky a chlazení?

NEBO VYPLŇTE online FORMULÁŘ

Reference

Chillery jsou moderní multikompresorová zařízení určená k výrobě chladu. Tyto zařízení jsou umístěny na střeše Nemocnice Břeclav. Komfort v nemocnici vám zajistíme i v horkých letních dnech.

Nemocnice Břeclav

Nemocnice Břeclav_chillery

NA STŘECHÁCH JEDNOTLIVÝCH PAVILONŮ KAMPUSU BYLA NAMÍSTO  DOSLUHUJÍCÍCH CHLADÍCÍCH JEDNOTEK POUŽITA TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH-VODA DIMENZOVANÁ PRO POKRYTÍ 100% POŽADOVANÉHO CHLADÍCÍHO VÝKONU V LETNÍCH MĚSÍCÍCH.  TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH-VODA JSOU NA STÁVAJÍCÍ SYSTÉM NAPOJENA POMOCÍ STÁVAJÍCÍHO ROZVODU CHLADU K CHLADÍCÍM JEDNOTKÁM. V NOVĚ REKONSTRUOVANÝCH TECHNICKÝCH MÍSTNOSTECH DOŠLO K UPRAVENÍ ROZVODU POTRUBÍ A OSAZENÍ PŘEPÍNACÍCH VENTILŮ A AKUMULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ PRO ZAJIŠTĚNÍ PŘEPÍNÁNÍ TOKU MÉDIA MEZI TOPNÝM A CHLADÍCÍM OKRUHEM V ZÁVISLOSTI NA POŽADOVANÉM REŽIMU.

UNIVERZITNÍ KAMPUS BOHUNICE, BRNO

UniverzitníKampusBohunice_reference

ENBRA DODALA A INSTALOVALA SYSTÉM KLIMATIZACE DO CENTRÁLY ENBRA SLOVAKIA, VE KTERÉ PROBĚHLA ROZSÁHLÁ REKONSTRUKCE VČETNĚ REKONSTRUKCE VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ. 

ENBRA SK, BANSKÁ BYSTRICA

ENBRA SK

Do bytového domu na ulici Gajdošova v Brně jsme dodali a instalovali rekuperaci Revent 150 Wireless. Celkem bylo instalováno 48 kusů.

Bytový dům, Gajdošova, Brno

Bytový dům Gajdošova

Do vinařství v Žarošicích jsme instalovali systém chlazení výrobních hal. 

Vinařství Žarošice

Vinařství Žarošice
ENBRA

Kdo a co je ENBRA

Jsme jednička na trhu v prodeji vodoměrů a měřičů tepla. Rozumíme metrologii a máme největší síť autorizovaných metrologických středisek. Umíme nabídnout komplexní služby v oblasti vytápění, chlazení a větrání - od projektu po servis. 

Ale především jsme Jana, Karel, Pepa, Patrik, Petr, Libor, Aleš, Lenka a další a další. 

Všichni společně jsme ENBRA. Je nám spolu fajn, máme stejné hodnoty. To se podepisuje na tom, že děláme naši práci rádi.

Zjistit více