pozadí
Klimatizace | ENBRA

Klimatizace

Kvalitní klimatizační systémy pro celoroční tepelný komfort.

Zjistit více

zvyšte tepelný komfort
svého domova

S klimatizačními systémy od společnosti ENBRA získáte nejen příjemnou tepelnou pohodu během celého roku a úlevu v horkých dnech, ale i čistší vzduch díky integrovaným filtrům. Naše zařízení využívají moderní invertní technologie a jsou navržena tak, aby byla snadno integrovatelná do existujících systémů i chytrých domácností. Ovládejte svůj komfort přímo z vašeho smartphonu a užijte si vysokou energetickou účinnost a ekologický provoz.

Image

Klimatizace na míru
vašemu domovu

Ať už potřebujete klimatizovat velký rodinný dům, nebo jen menší byt, máme pro vás optimální řešení. Naše zařízení jsou navržena tak, aby byla snadno integrovatelná do různých prostředí a systémů.

Image

ekologický
a úsporný provoz

Naše klimatizační jednotky využívají moderní invertní technologie a ekologická chladiva, což zajišťuje vysokou energetickou účinnost a minimální dopad na životní prostředí.

Image

inteligentní
a pohodlné ovládání

Ovládejte svůj komfort přímo z vašeho smartphonu. Naše klimatizační systémy jsou kompatibilní s chytrými domácnostmi, což vám umožní nastavit ideální teplotu kdykoliv a odkukoliv.

premium

ZÁRUKA 5 LET

U každé klimatizační jednotky od ENBRA získáte automaticky pětiletou záruku na kompresor.

 

Karel Kincl, produktový manažer pro rekuperace a klimatizace

"Klimatizace dnes již není pouze o chlazení a celoročním komfortu, ale i o vytápění. Moderní systémy jsou variabilní a efektivní v každém ročním období. Díky smart technologiím je ovládání snadné a energeticky efektivní. U všech klimatizačních jednotek poskytuje ENBRA záruku 5 let na kompresor."

Karel Kincl, produktový manažer pro klimatizace a rekuperace

Naše služby

poradenství

PORADENSTVÍ

Neomezujeme se na jednu konkrétní technologii. Naši odborníci vám pomohou vybrat nejvhodnější řešení pro vás. Zajistíme návrh, dodávku produktů, realizaci i bezproblémový provoz.

dotace

Dotace a financování

Máme dlouholeté zkušenosti s dotacemi pro rekonstrukce i novostavby. Vyřešíme za vás kompletně administrativu pro čerpání dotací na plynový kotel, tepelné čerpadlo i FVE.

Servis B

servis

Díky servisní síti našich ENBRA partnerů vám nabízíme nejen kvalitní produkty, ale také záruční i pozáruční servis vyškolenými profesionály po celou dobu životnosti realizovaných řešení.

JSME SPOLEHLIVÁ VOLBA

PRO VZDUCHOTECHNIKU A CHLAZENÍ

Moderní technologie pro komfortní chlazení a čerstvý vzduch nabízíme domácnostem, firmám i organizacím. Naším hlavním cílem je poskytovat vám pohodlí a komfort s nízkými provozními náklady a dlouhou životností. Řada referencí dokazuje, že se nám to daří.

Dodáváme širokou škálu produktů a technologií zahrnující klimatizační jednotky a rekuperační systémy, které jsou navrženy tak, aby splňovaly naše vysoké standardy kvality.

Spolupracujeme s ověřenými servisními partnery, stavebními inženýry a architekty, kteří se mohou spolehnout na náš zkušený interní tým. Díky tomu se na kvalitu ENBRA můžete spolehnout i vy.

Reference

ENBRA DODALA A INSTALOVALA SYSTÉM KLIMATIZACE DO CENTRÁLY ENBRA SLOVAKIA, VE KTERÉ PROBĚHLA ROZSÁHLÁ REKONSTRUKCE VČETNĚ REKONSTRUKCE VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ. 

ENBRA SLOVAKIA, BANSKÁ BYSTRICA

ENBRA SK

DO VINAŘSTVÍ V ŽAROŠICÍCH JSME INSTALOVALI SYSTÉM CHLAZENÍ VÝROBNÍCH HAL. 

VINAŘSTVÍ ŽAROŠICE

Vinařství Žarošice_reference

DO BYTOVÉHO DOMU NA ULICI GAJDOŠOVA V BRNĚ JSME DODALI A INSTALOVALI REKUPERACI REVENT 150 WIRELESS. CELKEM BYLO INSTALOVÁNO 48 KUSŮ.

BYTOVÝ DŮM, GAJDOŠOVA, BRNO

Bytový dům Gajdošova