Vytápění | ENBRA

produkty
pro vytápění

Inovativní produkty pro vytápění určené profesionálům v oboru TZB.

Plynové kondenzační kotle B2B | ENBRA
Plynové kondenzační kotle
Tepelná čerpadla B2B | ENBRA
Tepelná čerpadla
Kotle na tuhá paliva | ENBRA
Kotle na tuhá paliva
Elektrické kotle | ENBRA
Elektrické kotle

efektivní vytápění
pro profesionály

ENBRA přináší revoluční řešení v oblasti vytápění pro profesionální sektor. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu inovativních vytápěcích systémů, včetně plynových kondenzačních kotlů, tepelných čerpadel a efektivních systémů využívajících obnovitelné zdroje energie. Tato řešení jsou navržena s důrazem na kvalitu, výkonnost a spolehlivost, aby vyhověla specifickým potřebám profesionálů v oblasti technických zařízení budov (TZB). 

Kromě kvalitních produktů poskytujeme také komplexní technickou podporu a školicí programy, které vám umožní maximálně využít potenciál našich technologií. 

Image

Dlouholetá tradice
a důvěra trhu

ENBRA je zavedeným jménem v oboru s bohatou historií. Spolupráce s námi znamená spojení s firmou, která je známá svou kvalitou, spolehlivostí a inovacemi. Naše dlouholeté zkušenosti a renomé na trhu vám pomohou posílit důvěru vašich zákazníků.

Image

Flexibilní řešení
dostupné skladem

Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly flexibilní a škálovatelné podle potřeb každého projektu. Díky vlastním skladovým zásobám jsou rychle dostupné, takže můžete reagovat na požadavky vašich klientů bez zbytečných prodlev.

Image

Můžete se na nás
spolehnout

Když se objeví komplikace, nejste na to sami. Nabízíme skvělou podporu a kryjeme vám záda. V případě problematické zakázky je náš pracovník ENBRA připraven vyrazit na místo a pomoci vyřešit situaci.

Katalog produktů pro vytápění

Tepelná čerpadla B2B | ENBRA

Tepelná čerpadla

Plynové kondenzační kotle | ENBRA

Plynové kondenzační kotle do 50 kW

Plynové kondenzační kotle B2B | ENBRA

Plynové kondenzační kotle nad 50 kW

Ohřívače a boilery | ENBRA

Ohřívače a boilery

Kotle na tuhá paliva | ENBRA

Kotle na tuhá paliva

Elektrické kotle | ENBRA

Elektrické kotle

Služby pro naše profesionální partnery

projekce

Servisní služby a podpora

Rychlá a kvalitní podpora pro produkty z oblasti TZB. Nabízíme pravidelnou údržbu, diagnostiku a opravy, aby každé zařízení fungovalo optimálně a efektivně.

Odborné poradenství | ENBRA

Odborné poradenství

Naši specialisté v oblasti TZB poskytují individuální konzultace a odborné rady pro správný výběr produktů i celých řešení a jejich implementaci.

Produktové školení odborníků | ENBRA

Produktové školení odborníků

Naše školení jsou zaměřena na nejnovější technologie, produkty a postupy, aby vaši technici byli vždy v obraze a mohli poskytnout nejlepší služby vašim zákazníkům.

logo ENBRA

Staňte se enbra partnerem 

Chcete spolupracovat s dodavatelem, který udává směr v oboru měření, vytápění a ohřevu vody? Přidejte se k nám a využijte výhody dlouhodobé spolupráce, pravidelných školení a podpory našich odborníků.

více informací

jsme spolehlivá volba
v oblasti vytápění

Naším hlavním cílem je poskytnout profesionálním partnerům, jako jsou velkoobchody a servisní firmy, města a obce,  developeři a další, optimální řešení pro vytápění.

Ve světě vytápění je ENBRA synonymem pro spolehlivost a inovace. Naše bohaté zkušenosti a dlouholetá znalost na trhu nám umožňují nabízet nejen produkty nejvyšší kvality, ale také profesionální znalosti a podporu, jež přináší přináší vašim projektům skutečnou přidanou hodnotu

Naše dlouholeté zkušenosti a renomé v oboru garantují, že spolupráce s námi přinese vaší firmě nejen špičkové technologie, ale spolehlivého partnera, na kterého se můžete vy i vaši klienti spolehnout. S ENBRA jste v dobrých rukou, ať už jde o plánování, realizaci nebo servis vytápěcích systémů.

CHCETE PORADIT NEBO POPTAT ŘEŠENÍ vytápění?

NEBO VYPLŇTE ONLINE FORMULÁŘ

Reference

Jen 20 minut od Brna se nachází Aqualand Moravia, který má největší počet zastřešených atrakcí v České republice.  Prostřednictvím našeho ENBRA partnera jsme dodali do Aqualandu Moravia kotle ENBRA ADI, které vám zajistí příjemnou teplotu v celém  vnitřním areálu.

Aqualand Moravia, Pasohlávky

Reference_aqualand_moravia_vytápění

Na střechách pavilonů kampusu byla, místo  dosluhujících chladících jednotek, použita tepelná čerpadla vzduch-voda dimenzovaná pro pokrytí 100% požadovaného chladícího výkonu v letních měsících.  Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou na stávající systém napojena pomocí stávajícího rozvodu chladu k chladícím jednotkám. V nově rekonstruovaných technických místnostech došlo k upravení rozvodu potrubí a osazení přepínacích ventilů a akumulačních zařízení pro zajištění přepínání toku média mezi topným a chladícím okruhem v závislosti na požadovaném režimu.

Univerzitní kampus Bohunice, Brno

UniverzitníKampusBohunice_reference

Rekonstrukci kotelny instalace ENBRA ADI jsme zajistili prostřednictvím naše ENBRA partnera. Celá administrativní budova má zajištěné komfortní vytápění všech prostor.

Generali pojišťovna, Brno

Reference_generali_pojišťovna_vytápění

Technické muzeum v Brně pro vás připravuje tematické výstavy a řadu akcí v průběhu celého roku.  Komfortní vytápění vám zajišťují naše plynové kondenzační kotle ENBRA ADI, které jsme do muzea dodali prostřednictvím našeho ENBRA partnera.

Technické muzeum Brno

Reference_technické_muzeum_brno_vytápění
ENBRA

Kdo a co je ENBRA

Jsme jednička na trhu v prodeji vodoměrů a měřičů tepla. Rozumíme metrologii a máme největší síť autorizovaných metrologických středisek. Umíme nabídnout komplexní služby v oblasti vytápění, chlazení a větrání - od projektu po servis. 

Ale především jsme Jana, Karel, Pepa, Patrik, Petr, Libor, Aleš, Lenka a další a další. 

Všichni společně jsme ENBRA. Je nám spolu fajn, máme stejné hodnoty. To se podepisuje na tom, že děláme naši práci rádi.

Zjistit více