Developeri | ENBRA

Řešení pro
Developery

Inovativní energetická řešení pro malé i velké developerské projekty.

ENERGETICKÁ ŘEŠENÍ NA MÍRU
vašim developerským projektům

Jste developer a hledáte spolehlivého partnera v oblasti měření a regulace tepla, topenářské techniky či vzduchotechniky? ENBRA je tu pro vás. Nabízíme komplexní služby od projekce až po realizaci, vše podložené špičkovými technologiemi a efektivními řešeními

Naše zkušenosti a odbornost nám umožňují přizpůsobit se potřebám vašeho projektu, ať už jde o malé bytové jednotky nebo rozsáhlé bytové domy. 

Image

komplexní
projekční služby

Nabízíme vše od návrhu po realizaci. Náš zkušený tým odborníků nabízí individuální přístup ke každému projektu.

Image

efektivní
energetická řešení

Zajišťujeme dlouhodobý provoz bez starostí. S našimi řešeními dosáhnete maximální efektivity a udržitelnosti.

Image

široké
portfolio produktů

Neomezujeme se na jedno konkrétní řešení či značku. Proto můžeme nabídnout produkty na míru v oblasti energetiky, vytápění, ohřevu vody či měření.

Specializované služby pro developerské projekty

projekce

služby projekce

Naše projekční oddělení se postará o váš developerský projekt . Vytvoříme vám projekt v oblasti vytápění, chlazení, vzduchotechniky.

DEVELOPERI | ENBRA

Inženýrská a konzultační činnost

Poskytujeme inženýrskou činnost, vyvážení topných a chladících systémů a technickou pomoc při vyregulování otopných soustav.

PROJEKTANTI | ENBRA

Široké portfolio produktů

Neomezujeme se na jedno konkrétní řešení či značku. Proto můžeme nabídnout produkty na míru v oblasti energetiky, vytápění, ohřevu vody či měření.

Vytápění | ENBRA

Realizace projektů

Zajišťujeme kvalitní a rychlou realizaci energetických zakázek dle individuálních požadavků klienta a projektu, od malých celků až po ty největší.

rozúčtování

Rozúčtování nákladů na teplo

Již více než 30 let se specializujeme na spravedlivé rozúčtování nákladů na teplo a vodu v bytových domech.  

školení

Komplexní servis a podpora

Nabízíme záruční i pozáruční servis v celé republice díky síti proškolených ENBRA partnerů. Pružně reagujeme na požadavky klientů při realizaci zakázky i po jejím dokončení.

Karel Vlach

"Díváme se na objekt komplexně. Zahrnujeme všechny energetické zdroje a provozy. Mapujeme celé řešení napříč obory, ne jen jeho část. Naším cílem je zajistit pro Vás dlouhodobý provoz bez starostí a za rozumné peníze." 


Karel Vlach, Generální ředitel

JSME SPOLEHLIVÁ VOLBA
PRO developery

V oblasti developerských projektů je klíčové mít partnera, který rozumí vašim potřebám a může nabídnout komplexní řešení. ENBRA, s více než 30 lety zkušeností, přináší inovativní a efektivní technologie pro měření, regulaci tepla a obnovitelné zdroje energie. Naše ucelené řešení pro rozúčtování nákladů na teplo zajišťuje transparentnost a důvěru mezi developery a jejich klienty.

Díky našemu odbornému týmu rozumíme  potřebám developerského sektoru  a jsme důvěryhodným partnerem mnoha developerských společností. S námi získáte jistotu kvality, inovace a dlouhodobé spolehlivosti.

CHCETE POPTAT ŘEŠENÍ PRO váš developerský projekt?

NEBO VYPLŇTE online FORMULÁŘ

Reference

Bytový dům Klingerka je moderní rezidenční komplex , který nabízí komfortní bydlení s vysokým standardem služeb a technologií.  Pro bytový dům Klingerka jsme dodali měřiče tepla a chladu Sharky 774 a bytové vodoměry, které zajišťují přesné údaje a spotřebě pro každého obyvatele.

Bytový dům Klingerka, Bratislava

Reference Klingerka Bratislava

Pro bytový komplex Barrandez-Vous v Praze jsme dodali měřiče a vodoměry Sontex v systému M-Bus pro 169 bytů.

Barrandez-Vous, Praha

Reference Komplex Barrandez-Vous Praha

Kotelnu jsme nově zrekonstruovali pro Obchodní dům Kunovice. Komfortní vytápění mají díky novým plynovým kondenzačním kotlům ENBRA CD 100H a ENBRA CD 50h. 

Obchodní centrum Kunovice

Reference OC Kunovice