Projekce | ENBRA

Projekce
Technická zařízení budov

Navrhování technických instalací pro energetickou efektivitu vašich stavebních projektů.

Úspěšná realizace začíná
u precizního projektu

V ENBRA se pyšníme týmem odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti projekce technických zařízení budov (TZB). Specializujeme se na vytápění, chlazení, vzduchotechniku a zdravotně technické instalace. Díky našemu rozsáhlému know-how a preciznímu přístupu jsme schopni vaše projekty vést od počátečního návrhu až po finální realizaci.

Jsme schopni zpracovat široké spektrum TZB projektů – od rodinných domů přes administrativní budovy a bytové komplexy až po nemocnice a průmyslové areály. Výsledkem naší práce jsou projekty, které jsou technicky dokonalé, ekonomicky efektivní a esteticky přitažlivé. 

Klademe důraz na inovace a neustálé sledování nejnovějších trendů v oblasti technologií a materiálů. Tímto způsobem zajišťujeme, že naše projekční řešení jsou nejen aktuální, ale také připravena pro budoucí vývoj a změny v normách a předpisech.

Image

Experti, praxe
a certifikace

Naše týmy jsou tvořeny certifikovanými inženýry a specialisty s dlouholetou praxí v oboru, což zajišťuje, že všechny projekty jsou realizovány s vysokým profesionálním standardem a v souladu s aktuálními stavebními a bezpečnostními předpisy.

Image

řešení od návrhu
po realizaci

ENBRA nabízí komplexní projekční služby na klíč, které pokrývají celý proces od počáteční studie až po realizaci stavby, což zaručuje plynulý průběh projektu a jeho maximální efektivitu.

Image

energeticky Udržitelná
a efektivní řešení

Klíčovým aspektem našich projekčních služeb je zaměření na udržitelnost a energetickou efektivitu. Díky tomu vytváříme systémy, které snižují provozní náklady a jsou šetrné k životnímu prostředí.

služby Projekce tzb

Projekční studie a analýzy | ENBRA

Projekční studie a analýzy

 

Realizujeme přípravné projekční studie, včetně analýz energetických potřeb a optimalizace systémů pro vytápění, chlazení a vzduchotechniku, k zajištění efektivity a udržitelnosti vašich projektů.

Inženýrská a konzultační činnost | ENBRA

Inženýrská a Konzultační Činnost

 

Poskytujeme široký rozsah inženýrských a konzultačních služeb, zahrnující kompletní zpracování projektové dokumentace a technické podpory v oblasti TZB a energetiky.

Vývoj a realizace energetických systémů | ENBRA

Vývoj a Realizace Energetických Systémů

 

Specializujeme se na návrh a realizaci rozvodů tepelných sítí, plynových kotelen a chladících systémů, přičemž klíčovým cílem je dosažení optimální energetické efektivity.

Autorský dozor | ENBRA

Autorský Dozor a Projektový Management

 

Během realizace stavby poskytujeme autorský dozor a projektový management, zajišťující dodržení všech technických i právních aspektů projektu.

Regulace a optimalizace systémů | ENBRA

Regulace a optimalizace systémů

 

Provádíme regulaci otopných a chladících soustav pomocí vyvažovacích přístrojů, zajišťujeme optimální výkon a dlouhodobou udržitelnost energetických systémů.

Posudky systémů TZB | ENBRA

Posudky systémů TZB

 

Posuzování a hodnocení technických zařízení budov včetně vytápění, chlazení, a vzduchotechniky, abychom zajistili jejich optimální výkon a soulad s legislativními požadavky.

Lenka Marková Projekce

"V ENBŘE propojujeme inženýrskou přesnost s efektivním hospodařením, abychom vytvářeli systémy, které redukují provozní náklady a zároveň zlepšují komfort uživatelů. Naše projekty TZB představují spojení výkonu, ekonomie a ekologie."

Lenka Marková, Vedoucí projekce společnosti ENBRA

logo ENBRA

Staňte se projekčním partnerem enbra

Chcete spolupracovat s dodavatelem, který udává směr v oboru technického vybavení budov? Přidejte se k nám a využijte výhody dlouhodobé spolupráce, pravidelných školení a podpory našich odborníků. Získejte možnost integrovat inovativní technologie ENBRA do svých projektů a posouvat tak hranice inovací ve svém oboru.

více informací

JSME SPOLEHLIVÁ VOLBA
PRO projekci TZB

V oboru projekce technických zařízení budov (TZB) poskytujeme komplexní služby od návrhu až po realizaci. Naše projekční týmy jsou složeny z odborníků s hlubokými znalostmi a bohatými zkušenostmi v oblasti vytápění, chlazení a vzduchotechniky, ohřevu vody a dalších systémů TZB.

Nabízíme projekční služby pro široké spektrum klientů - od malých podniků až po velké komerční objekty. Naším cílem je vytvořit efektivní, udržitelná a ekonomicky výhodná řešení, která splní specifické požadavky každého projektu. Díky našemu multidisciplinárnímu přístupu jsme schopni integrovat různé systémy TZB do jednotného, optimalizovaného celku.

S ENBRA máte jistotu, že váš stavební projekt bude postaven na pevných základech a splní nejvyšší standardy kvality a efektivity. Získejte spolehlivého partnera, který vám pomůže realizovat vaše projekty s maximální odborností a péčí.

REFERENCE

Titanium je nejmodernější komplex administrativních budov v Brně. Projekce Enbra zde navrhovala kompletní systém vytápění a chlazení v přístavbách k hlavním budovám. Přístavba T má  11 pater, přístavba E má 9 pater. Celkem se zde nachází  7 500 m2 kancelářských ploch a 160 parkovacích míst. Přístavba TITANIA - SKYLIGHT X má celkem 9 podlaží s jedinečnou zelenou fitness oázou v nejvyšším podlaží, plocha je 11 000 m2 kancelářských prostor a 190 parkovacích míst.  V rámci technologie investor kladl důraz na nejnovější technologie zaměřené na šetrnost k životnímu prostředí. 

BC Titanium

Reference_Titanium_Projekce

Jedná se o rezidenční čtvrť v Brně s 668 bytovými jednotkami na území 32.8 ha. Původně zde stál průmyslový areál fy Alstrom. Projektová dokumentace se skládala ze čtyř etap. Pro ateliér K4, a.s. jsme řešili kompletní návrh vytápění. Zdrojem tepla je pro každou etapu předávací stanice horká voda/voda. Zdroj tepla nebyl součástí projekční části. 

Ponava City Brno

Ponava City Brno

Projekt Psychiatrické kliniky v areálu FN Brno-Bohunice byl rozdělen na čtyři etapy. Jednalo se o rekonstrukci stávající budovy a přístavbu nových části včetně sadových úprav v okolí kliniky. V rámci projekčních prací jsme řešili kompletní návrh vytápění a chlazení včetně zdrojů tepla, chladu. Celkový výkon vytápění 900 kW, celkový výkon chlazení 850 kW. Psychiatrická klinika je v provozu od roku 2021. 

Psychiatrická klinika Brno

Psychiatrie Brno