Teplárny a průmysl | ENBRA

řešení pro
Teplárny a průmysl

Komplexní energetická řešení na míru vašemu podniku.

Energetická řešení na míru
pro teplárny a průmysl

V dnešní době je pro teplárny a průmyslové podniky klíčové mít pod kontrolou spotřebu energie a vody, a to nejen z ekonomických, ale ekologických důvodů. Kromě našich špičkových produktů vám nabízíme řadu služeb v oblasti měření a regulace tepla. Máme pro vás k dispozici síť autorizovaných metrologických středisek, ve kterých pro vás ověříme vodoměry, průtokoměry a měřiče tepla a chladu prakticky všech výrobců, dimenzí a průtoků.

ENBRA nabízí komplexní řešení, které je přizpůsobeno specifickým potřebám tepláren a průmyslových podniků, a zároveň splňuje všechny legislativní požadavky.

Image

Nejširší síť metrologických
středisek v čr i sr

Díky naší rozsáhlé síti autorizovaných metrologických středisek můžete mít jistotu rychlého a kvalitního servisu, ať už jde o ověření měřidel, kalibraci, nebo konfiguraci.

Image

Komplexní servis
a široké portfólio

Neomezujeme se na jedno konkrétní řešení, či značku. Jsme vaším partnerem, ať už potřebujete rekonstrukci zdrojů tepla, monitorování spotřeby energie, nebo poradenství v oblasti měření a regulace.

Image

vysoká odbornost
a letité know-how

Naše týmy jsou tvořeny odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti energetiky. Naše know-how předáváme dál v podobě našich profesionálních služeb a školení v oblasti metrologie.

Specializované služby pro teplárny a průmysl

Posuzování shody | ENBRA

Komplexní servis měření

Nabízíme údržbu a servis v oblasti měření tepla a vody, zajišťujeme, aby vaše zařízení fungovala optimálně a spolehlivě.

modernizace

Modernizace zdrojů

Zaměřujeme se na rekonstrukce a modernizace stávajících zdrojů tepla, aby byly efektivnější a ekologičtější.

Caloric

Monitorování Spotřeby

Poskytujeme služby, které vám umožní sledovat a optimalizovat spotřebu energie ve vašem podniku.

Odborné poradenství | ENBRA

Odborné poradenství 

Nabízíme konzultace a poradenství v oblasti měření a regulace tepla, abyste mohli dosáhnout maximální efektivity.

Metrologická centra | ENBRA

Metrologická centra v ČR a SR

Provádíme ověření a kalibraci měřidel, posouzení shody vodoměrů a mnoho dalších služeb.

Školení v oblasti metrologie | ENBRA

Školení v oblasti metrologie

Ve spolupráci s ČMI nabízíme školení v oblasti metrologie, abyste byli vždy v obraze a mohli využívat nejnovější metody a technologie.

Jiří Hudeček, odborník na metrologii a ředitel asociace metrologických středisek

"Metrologie zajišťuje spravedlivé vyúčtování energií. Přesné měření nám pomáhá kontrolovat spotřebu a náklady. Ověřené vodoměry a měřiče tepla jsou ekologickou alternativou k novým vodoměrům a měřičům, které po čtyřech až šesti letech skončí v odpadu."
Jiří Hudeček, ENBRA odborník na metrologii a ředitel asociace metrologických středisek

jsme spolehlivá volba
pro teplárny a průmysl

V oblasti tepláren a průmyslu je důležité mít partnera, na kterého se můžete spolehnout. ENBRA s více než 30 lety zkušeností nabízí špičkové produkty a služby v oblasti měření a regulace tepla. Naše autorizovaná metrologická střediska garantují přesnost a kvalitu ověření měřidel.

Díky našemu odbornému týmu a široké síti služeb jsme se stali preferovaným partnerem mnoha tepláren a průmyslových podniků. S námi máte jistotu kvality, odbornosti a spolehlivosti.

Chcete poptat řešení pro teplárny a průmysl?

nebo vyplňte online formulář