Rozúčtování nákladů | ENBRA header

Realizace projektů
energetika

Zrealizujeme vaše zadání z oblasti energetiky. Vyřešíme vytápění, chlazení, měření tepla a vody.

Komplexní řešení energetiky
PRO vaše budovy

ENBRA poskytuje širokou škálu energetických řešení pro vaše objekty, od projektování přes realizaci po servis. Specializujeme se na dodávku plynových a parních kotelen a průmyslová vytápění, v našem produktovém portfoliu najdete špičková tepelná čerpadla i klimatizace. Nabízíme také sofistikovaná řešení pro měření tepla a vody. Naše produkty a služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly nejen aktuálním potřebám, ale aby byly efektivní a ekonomicky výhodné i do budoucna. 

Image

Dlouholetá tradice
a důvěra trhu

ENBRA je zavedeným jménem v oboru s bohatou historií. Spolupráce s námi znamená spojení s firmou, která je známá svou kvalitou, spolehlivostí a inovacemi. Naše dlouholeté zkušenosti a renomé na trhu vám pomohou posílit důvěru vašich zákazníků.

Image

Flexibilní řešení
dostupné skladem

Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly flexibilní a škálovatelné podle potřeb každého projektu. Díky vlastním skladovým zásobám jsou rychle dostupné, takže můžete reagovat na požadavky vašich klientů bez zbytečných prodlev.

Image

Můžete se na nás
spolehnout

Když se objeví komplikace, nejste na to sami. Nabízíme skvělou podporu a kryjeme vám záda. V případě problematické zakázky je náš pracovník ENBRA připraven vyrazit na místo a pomoci vyřešit situaci.

energetiku řešíme v těchto objektech

modernizace

Průmyslové a výrobní objekty

 

ENBRA poskytuje komplexní energetická řešení pro průmyslové areály. Optimalizujeme vytápění a chlazení pro maximální výkon a úsporu nákladů. Naše služby jsou ideální jak pro průmyslové společnosti, tak pro developery, kteří hledají spolehlivé a efektivní systémy pro své projekty.

Psychiatrie Brno

Kotelny a předávací stanice

 

Pro kotelny a předávací stanice nabízíme špičkové řešení, které zahrnuje modernizaci zdrojů tepla a optimalizaci jejich provozu. Služby jsou šité na míru potřebám měst a obcí, včetně integrace do místní infrastruktury. 

Ponava City Brno

Bytové domy

 

Pro bytové domy nabízíme široký sortiment řešení se specializací na sofistikované systémy měření tepla a vody. Systémy jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby správců bytového fondu s ohledem na úsporu a komfort obyvatel

Kaplice

Dálkové rozvody tepla

 

ENBRA se specializuje na efektivní řešení pro dálkové rozvody tepla, zajišťujeme moderní technologie a servis pro teplárny a průmysl. Jsme  spolehlivým partnerem pro dlouhodobou správu a údržbu rozvodů.

Reference Aqualand Moravia

Komerční objekty

 

Pro komerční prostory poskytuje ENBRA energetické systémy, které zvyšují komfort a snižují provozní náklady. Naše řešení jsou vhodná pro developery a správce bytových fondů, kteří chtějí modernizovat a zefektivnit energetiku svých objektů.

Reference ZŠ Kroměříž

Školy, radnice a nemocnice

 

Vzdělávací a veřejné instituce, jako jsou školy a nemocnice, mohou využít naše služby pro zajištění stabilního a úsporného vytápění. ENBRA přináší řešení na míru pro města a obce, které zajišťují pohodlí a efektivitu.

Miroslav Svoboda, vedoucí oddělení Energetiky

"Díváme se na objekt komplexně. Zahrnujeme všechny energetické zdroje a provozy. Mapujeme celé řešení napříč obory, ne jen jeho část. Naším cílem je zajistit pro Vás dlouhodobý provoz bez starostí a za rozumné peníze." 

Miroslav Svoboda, Vedoucí oddělení energetiky společnosti ENBRA

Průběh zakázky z oblasti energetiky

1. Navrhneme řešení

Probereme společně, na co je důležité se ve Vaší zakázce soustředit. Zpracujeme projektovou dokumentaci, zrevidujeme technická specifika a případná omezení. Připravíme návrh ekonomicky nejzajímavějšího a současně funkčně nejefektivnějšího řešení energetiky pro Váš objekt.

2. Získáte od nás cenovou nabídku

Ve chvíli, kdy známe všechny potřebné informace, zpracujeme pro Vás cenovou nabídku. Ta je nezávazná a zdarma.

3. Před realizací projektu vyřešíme financování

Našim zákazníků pomáháme posoudit náročnost investice při realizaci energetických zakázek. Vypočítáme všechny vstupní parametry po realizaci zakázky s vyčíslením provozních nákladů pro zákazníka. Z těchto výstupů poradce navrhuje zákazníkovi optimální možnosti a způsoby financování investice jak z finančních prostředků zákazníka, tak za přispění dotací EU či garantované financování z dosažených provozních úspor EPC.

4. Realizace projektu

Realizace Vaší zakázky proběhne kvalitně, rychle a dle Vašich představ

5. Servis zakázky

Síť proškolených ENBRA partnerů nám umožňuje zajistit pro Vás záruční i pozáruční servis v celé republice a reagovat pružně na jakékoliv požadavky, které vzniknou i po realizaci zakázky.

Realizované projekty

ENBRA - Reference

https://www.enbra.cz/sites/default/files/styles/video/public/images/2024/01/dji_0473.jpg.webp?itok=4s110kjD

Reference

Pro NEMOCNICI BŘECLAV jsme realizovali novou kotelnu s garantovanou roční úsporou 12,8 mil. Kč s DPH.

Nemocnice Břeclav

Nemocnice Břeclav

Součástí kotelny NEMOCNICE BŘECLAV jsme instalovali nízkoteplotní kotle Vitoplex 200 včetně spalinových výměníků, které zajišťují komfortní vytápění areálu nemocnice.

Nemocnice Břeclav

Nemocnice Břeclav_reference

Rekonstrukce stávajícího parovodu z předizolovaného potrubí s osazením pevných bodů a osových kompenzátorů.  

Obec Kaplice

Kaplice_reference

Nezávazná poptávka

1. základní parametry
Typ služby
2. Kontaktní údaje
3. Adresa místa instalace (z důvodu odhadu množství vyrobené elektřiny za rok)
(montáž není zahrnuta v ceně a bude naceněna individuálně)

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.