Staň se partnerem | ENBRA

Staňte se
ENBRA partnerem

Jste velkoobchod, montážní firma, servisní partner, projektant nebo architekt? Zabýváte se řešením v oblasti tepla a vody, topenářské techniky, chlazení a vzduchotechniky?  

Přidej se k nám

SPOLEČNĚ TVOŘÍME
BUDOUCNOST ENERGETIKY

V ENBRA věříme ve spojení odbornosti a inovací. Nabízíme vám možnost stát se součástí rozvíjející se sítě profesionálů v oblasti TZB. Připojte se k nám a užijte si výhody partnerství, které posune vaše podnikání na novou úroveň.

Image

kvalitní a ověřené
produkty

V ENBRA se zaměřujeme na nejvyšší kvalitu. Naše produkty jsou pečlivě testovány a certifikovány, což zaručuje jejich spolehlivost a výkon.

Image

Dostatečné
skladové zásoby

Díky silným partnerstvím a stabilnímu postavení na trhu máme vždy dostatek produktů na skladě, což zajišťuje rychlou dostupnost pro vaše projekty.

Image

Zviditelnění
vaší značky

Investujeme do marketingu a ne málo. Jako partner ENBRA získáte výhody rozsáhlé propagace a zvýšíte tak dosah své značky.

Image

Podpora
prodejních aktivit

Poskytneme vám vše potřebné pro úspěšný prodej – od katalogů po marketingové materiály jako jsou videa, prezentace a letáky. Společně můžeme také vyrazit na veletrh či výstavu.

Image

Školení
a technická podpora

Nabízíme školení a technickou podporu, která vám pomůže zůstat v čele technologického vývoje a poskytovat vašim klientům nejlepší možná řešení.

Image

Regionální
dostupnost

Náš tým obchodních zástupců je rozprostřen v regionech. Jsme připraveni přijet za vámi, kdykoliv a kamkoliv to bude potřeba, abychom vám poskytli osobní podporu.

Koho hledáme

Velkoobchody a montážní firmy | ENBRA

Velkoobchody a montážní firmy

K velkoobchodní spolupráci hledáme obchody a montážní firmy s vášní pro inovace v oboru TZB, kteří mají zájem o rozšíření nabídky o kvalitní produkty ENBRA.

Servisní partneři | ENBRA

Servisní partneRy

Spolupracujeme se servisními specialisty, kteří zajistí bezproblémový chod a údržbu našich produktů k maximální spokojenost izákazníků.

poradenství

Projektanty a architekty

Připojte se k nám jako specialisté, kteří integrují naše produkty do moderních a efektivních řešení pro stavební projekty.

Staňte se součástí
enbra rodiny

Stát se partnerem ENBRA znamená připojit se k rodině odborníků, kteří sdílejí vášeň pro kvalitu a inovace v oboru TZB. Získáte nejen přístup k prvotřídním produktům a školením, ale i k marketingové podpoře, která zvýší vaši viditelnost a posílí vaši značku.

Společně budeme růst a překonávat výzvy, zatímco poskytneme vašim klientům ta nejlepší energetická řešení. Přidejte se k nám a zažijte nejen profesní, ale i osobní rozvoj na společných akcích formálního i neformálního charakteru.

Spojení s ENBRA je více než spolupráce v byznysu, je to profesionální přátelství.

Zažijte s námi...


od odborných konferencí a veletrhů, přes produktová školení, až po sportovní události a nezapomenutelné večírky…

S námi rozhodně nebude čas na nudu – nabízíme vám jedinečnou kombinaci zábavy, vzdělání a sdílení zkušeností.
Staňte se součástí naší rodiny. Enbra jsme my všichni.  Připojte se k nám a objevte nové příležitosti, rozšiřte své obzory a užijte si každý okamžik s plnými doušky.

Enbra Golf Event

Nenechte si ujít neopakovatelnou atmosféru a spoustu golfových zážitků. Pro všechny hráče golfu pořádáme každý rok tradiční ENBRA Golf Event. Tento mezinárodní turnaj je setkání našich dodavatelů i zákazníků s vynikající atmosférou na hřišti i během společenského večera.

Boskovice

Autentické prostředí Divokého západu nadchne všechny malé i velké návštěvníky. Tradiční setkání na divokém západě můžete zažít ve Westernovém městečku Boskovice. Pivo, střelba, ženy a zpěv... Stylová zábava nejen pro může, nocleh ve srubech a týpí

A další...

Během celého roku pro vás pořádáme produktová školení jak v našem školícím středisku tak u našich zahraničních dodavatelů. Můžeme se společně potkat na Teplárenských dnech, Aquathermu v Praze a Nitře, veletrhu Ptáček, konferenci Domus aj.

Máte zájem o spolupráci?

Vyplňte formulář níže nebo nás kontaktujte

Typ partnera

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.