Pro domácnosti

Produkty a služby
pro domácnosti

Naše produkty a inovativní řešení vám pomohou dosáhnout energetických úspor a zvýšit komfort vašeho bydlení.

Zjistit více

Fotovoltaika ENBRA
Fotovoltaická elektrárna
Tepelná čerpadla | ENBRA
Tepelná čerpadla
Klimatizace | ENBRA
Klimatizace
Plynový kondenzační kotel ENBRA CD
Plynové kondenzační kotle
Image

Nabízíme ekologická  
a úsporná řešení

Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí, což vám pomůže ušetřit na účtech za energie a snížit vaši uhlíkovou stopu.

Image

Garantujeme  
odbornost

Pravidelně organizujeme odborná školení s individuálním přístupem nejen pro naše partnery, ale poradenství je součástí realizace každé zakázky. 

Image

Poskytujeme 
spolehlivý servis

Máme stovky ověřených montážních a servisních partnerů v Česku i na Slovensku. Poskytujeme jim pravidelná školení, aby rozuměli produktům a poskytovali profesionální servis.

Úspora energií a komfort pro váš domov

VIDEO ENBRA pro domácnosti

https://www.enbra.cz/sites/default/files/styles/video/public/images/2023/11/video_enbra_nahled_pro_domacnosti.png.webp?itok=q5fqkJoR

Řešení pro
domácnosti

Vyberte si řešení, které je pro vás to nejvhodnější

Pro domácnosti - ENBRA

Poradíme nejlepší řešení
 pro Vás. Kontaktujte nás

Jsme spolehlivá volba 

do domácností

Začínali jsme jako malá rodinná firma s produkty pro měření spotřeby vody a energií. Nyní nabízíme na národní i nadnárodní úrovní kompletní portfolio produktů pro úsporu energií zahrnující řešení pro vytápění, ohřev vody, klimatizaci, fotovoltaiku i rozúčtování nákladů.

Za více než 30 let na trhu jsme vybudovali stabilní tým uznávaných odborníků na technologie i legislativu, kteří vám rádi poradí s výběrem, realizací i následným provozem všech nabízených řešení.

Udržitelnost a energeticky úsporný přístup pro nás nejsou novinkou, věnujeme se jim prakticky po celou dobu již od vzniku firmy. Kombinujeme produkty pro měření spotřeby energií a řešení která energie mění na teplo, chlad či elektřinu. Dokážeme proto navrhnout ideální kombinaci produktů a technologií, které vašemu domovu poskytnou komfort a pohodlí bez zbytečných nákladů navíc.

Chcete poradit s výběrem toho správného řešení?

nebo vyplňte poptávkový formulář

Reference

S ENBRA jsem měl skvělou zkušenost při výběru a instalaci tepelného čerpadla do mého domu. Jejich tým byl velmi profesionální, vstřícný a ochotný mi poradit s výběrem nejvhodnějšího zařízení pro mé potřeby.

Rodinný dům, Psáry u Prahy

Reference tepelné čerpadlo Psáry

Kombinace tepelného čerpadla a fotovoltaiky vám může ušetřit až 70 % nákladů na energiích ročně. Příklad realizace z rodinného domu Číňov u Žatce, kde jsme instalovali tepelné čerpadlo MAXA i-325C Midi.

Rodinný dům, Číňov u Žatce

Reference Rodinný dům Čínov, Midi

V Základní škole Slezská Ostrava jsme rekonstruovali kotelnu, kde jsme instalovali zdroje tepla, kondenzační kotle ENBRA CD 50 H. Díky rekonstrukci ušetří škola až 30 %  na nákladech vytápění ročně.

Základní škola Slezská Ostrava

 

Reference kotle ENBRA CD 50 H
ENBRA

Kdo a co je ENBRA

Jsme jednička na trhu v prodeji vodoměrů a měřičů tepla. Rozumíme metrologii a máme největší síť autorizovaných metrologických středisek. Umíme nabídnout komplexní služby v oblasti vytápění, chlazení a větrání - od projektu po servis. 

Ale především jsme Jana, Karel, Pepa, Patrik, Petr, Libor, Aleš, Lenka a další a další. 

Všichni společně jsme ENBRA. Je nám spolu fajn, máme stejné hodnoty. To se podepisuje na tom, že děláme naši práci rádi.

Zjistit více