Bytový fond | ENBRA

řešení pro
bytový fond

Od projekčního návrhu přes realizaci, servis a službu rozúčtování až po ověřování měřidel.

energetická efektivita
na míru správcům bytových domů

ENBRA nabízí širokou škálu produktů a služeb určených pro bytové fondy. Od vytápění přes měření tepla a vody a jejich rozúčtování, až po menší kotelny a ověřování měřidel. Máme individuální řešení pro každého, které vám zajistí dlouhodobý provoz bez starostí

Image

Bezproblémová
instalace a servis

Zajistíme kompletní instalaci všech potřebných přístrojů a garantujeme jejich bezproblémový provoz. Naši technici jsou připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy.

Image

Detailní a spravedlivé
rozúčtování

Díky našemu vlastnímu rozúčtovacímu softwaru zajišťujeme správcům a vlastníkům bytových domů odborné a spravedlivé rozdělení nákladů na energie mezi jednotlivými bytovými jednotkami.

Image

INDIVIDUÁLNÍ
technická podpora

Naše služby instalací nekončí. Poskytujeme navazující technickou podporu na míru potřebám vašeho bytového fondu, což zajišťuje hladký a efektivní provoz všech systémů.

Vodoměry ENBRA | Katalog produktů

Produkty pro bytový fond

Rozúčtování | ENBRA

Služby pro bytový fond

Josef Haumer, vedoucí oddělení služeb pro bytový fond

"Naším cílem je zajistit pro vás dlouhodobý provoz bez starostí a za rozumné peníze. Díváme se na objekt komplexně a nabízíme řešení napříč obory."
Josef Haumer, Vedoucí oddělení služeb pro bytový fond

jsme spolehlivá volba
pro váš bytový fond

V oblasti energetického managementu a rozúčtování nákladů pro bytové fondy jsme nejen lídry na českém trhu, ale také inovátory nabízejícími komplexní portfolio produktů a služeb.

Díky vlastním metrologickým střediskům a certifikovaným technikům zaručujeme nejen přesnost, ale i dlouhodobou spolehlivost všech našich produktů a služeb. 

Naše řešení vám umožní snížit provozní náklady a zvýšit komfort bydlení pro všechny uživatele bytů. Společně s vámi navrhneme a zrealizujeme řešení na míru, v rámci kterého dosáhnete efektivní správy energií, spravedlivého rozúčtování a maximální návratnosti vaší investice. S ENBROU máte jistotu profesionálního partnera, na kterého se můžete spolehnout.

 

Chcete poptat řešení pro bytový fond?

nebo vyplňte online formulář