Kariéra - Bohunka Žáková | ENBRA

Kariéra
v ENBře

Chceš se stát součástí naší rodiny ENBRA? Nabízíme ti příjemné prostředí s řadou benefitů a možností se rozvíjet. 

Hledáme nové zaměstnance do Zkušebny (AMS) ENBRA Brno

Hledáme technika zkušebny

Produktový manager

Hledáme produktového manažera pro tepelná čerpadla a další produkty

kariéra

Hledáme projektanta vytápění

Firemní hodnoty

Jsme hrdí na to, že jsme se od založení roku 1991 vyvinuli z malé lokální firmy v respektovaného hráče v našem oboru. Díky týmu více než 200 odborníků v České republice, na Slovensku a v Polsku jsme schopni poskytovat prvotřídní služby a produkty, které splňují náročné požadavky našich zákazníků.

Jsme firma, kde se cítíme jako rodina, kde si vážíme každého jednotlivého člena týmu a kde je prostor pro profesní růst a rozvoj. Připojte se k nám a staňte se součástí našeho příběhu ENBRA.

O nás | tým ENBRA
Jana Rasochová

"Zakládáme si na tom, že nejsme korporát. Navzájem si tykáme, nevyplňujeme zbytečné tabulky a nový nápad neschvalujeme měsíce."

Jana Vlachová Rasochová,
ředitelka společnosti ENBRA

3 HLAVNÍ důvodY, proč je
ENBRA skvělý parťák

Image

Jsme 
rodinná firma

Přátelské vztahy se zákazníky jsou pro nás stejně důležité, jako vztahy uvnitř společnosti. Na osobním přístupu si zakládáme, můžete se na nás spolehnout. Těší se na vás tým spolupracovníku, kteří vás podpoří na cestě k osobnímu i profesnímu růstu.

Image

Umožňujeme
Osobní růst

Naše společnost klade velký důraz na vzdělání a kontinuální rozvoj našich zaměstnanců. Příležitostí pro učení je mnoho, od interních školení až po konference a workshopy. Investujeme do vzdělání, protože věříme, že náš úspěch je odrazem vašeho růstu.

Image

Jsme tu 
více než 30 let

Díky finanční stabilitě a naší dlouhodobé historii nabízíme velkou řadu benefitů a výhod. Hledáte práci, kde budete mít skutečně možnost ovlivnit výsledek? Přidejte se k nám a využijte výhod, jako je pružná pracovní doba, platový balíček, vzdělávací kurzy a přátelský tým.

Slovy našich zaměstnanců

Petr Holyszewski, odborník na implementaci eed
Petr Holyszewski

Skutečnost, že ve společnosti ENBRA pracuji již téměř třicet let, svědčí o tom, že se mi zde pracuje dobře a že moje práce je pro společnost přínosná. A když je někde dobře, tak není důvod měnit.

Jiří Hudeček ředitel obchodu AMS
Jiří Hudeček

V Enbře jsem od roku 2007. Nejprve jako obchodní zástupce, pak ředitel odštěpného závodu a v současnosti na pozici ředitele obchodu AMS. Konkrétně zařizuji práci pro AMS, zákazníkovi přináším profesionalitu, spolehlivost, rady a dobrou náladu.

Josef Haumer, vedoucí oddělení služeb pro bytový fond
Josef Haumer

ENBRA je pro mě druhá rodina :-).  Mám zde možnost seberealizace…

Nenašli jste vhodnou pozici?

Vážíme si lidí, kteří něco umí a dokáží to předvést v praxi. Pokud pro vás žádná aktuální pozice není vhodná, pošlete nám i tak svůj profesní životopis s motivačním dopisem. Rádi vám odpovíme.

Zaujala vás naše nabídka?

Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis a dejte nám vědět, jaké jsou vaše dovednosti.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Ze života ENBRY

ENBRA Vánoční přání

https://www.enbra.cz/sites/default/files/styles/video/public/images/2023/10/enbra_vanocni-prani-screen.png.webp?itok=3TQJK9s0

Rodinný den v Popůvkách

https://www.enbra.cz/sites/default/files/styles/video/public/images/2024/01/img_9193.jpg.webp?itok=PAcZZKw8

Mikulášská nadílka 2023

https://www.enbra.cz/sites/default/files/styles/video/public/images/2024/01/img_3066.jpg.webp?itok=soAc2X2D

Tvorba adventních věnců

https://www.enbra.cz/sites/default/files/styles/video/public/images/2024/01/photo-2023-12-02-12-04-44_opravena.jpg.webp?itok=RhzqxsqA