Kariéra

Společnost ENBRA, a.s., přijme pro svou projekční  kancelář v Popůvkách pracovníka na pozici:

Projektant

Náplň práce:

Projekční a poradenská služba v těchto oblastech:

  • ústřední vytápění
  • technická zařízení budov
  • energetika
  • chlazení a stlačený vzduch
  • diagnostika a vyregulování hydraulických soustav

 Požadujeme:

  •         SŠ/VŠ technického směru
  •         odborné znalosti v oboru ÚT, TZB na výborné úrovni
  •         zkušenosti s projekční činností
  •         znalost příslušných zákonů, vyhlášek a ČSN
  •         ochotu učit se novým věcem
  •         práce v oboru podmínkou
  •         ŘP skupiny B
  •         Práce na PC – PROTECH, AUTOCAD, WORD, EXCEL

Co Vám bude odměnou:

  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost profesního růstu

Nabídky s profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte na adresu:

Eliška Holubová, holubova@enbra.cz

Společnost ENBRA, a.s., sídlící v Brně přijme pro svou provozovnu v Praze  pracovníka na pozici:

Technik zakázkového oddělení

Co budete mít na starost?

  • komunikace se zákazníky
  • uzavírání smluv o dílo
  • zajišťování montážních subdodavatelů na zakázky
  • zajišťování zboží pro zakázky
  • zadávání, kontrola a přebírání dokončených zakázek od subdodavatelů (zejména plynové kotle, automatické uhelné kotle, tepelná čerpadla)
  • vedení administrativy spojené se zakázkami
  • řešení servisu a reklamací zakázek
  • individuální montáže vodoměrů, RTN a měřičů tepla

Co má mít ideální kandidát?

  • SŠ vzdělání technického směru nejlépe TZB
  • praxe v oboru min. 2 roky (investiční technik, projekce malých zdrojů tepla, stavbyvedoucí TZB apod.)
  • technické myšlení
  • pozitivní přístup k zákazníkovi
  • pružnost, samostatnost, trpělivost
  • komunikativnost a rozhodnost
  • uživatelská znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám bude odměnou?

  • motivační platové ohodnocení + provize
  • služební auto i k soukromým účelům
  • notebook, telefon
  • zázemí kanceláře
  • smlouva na dobu neurčitou

Společnost ENBRA, a.s., přijme pracovníka na pozici:

Obchodní manažer pro ČR

  • péče o stávající zákazníky i akvizice nových
  • mapování trhu a sledování konkurence
  • propagace produktů na trhu (odborné prezentace, veletrhy..)
  • aktivní komunikace se zákazníky
  • související administrativa

  • komunikativní a obchodní schopnosti, aktivní přístup
  • flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost a orientaci na výsledek
  • odolnost vůči stresu
  • 3 roky praxe v oboru
  • uživatelská znalost MS Office, ŘP skupiny B

  • notebook, tablet, telefon

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací