Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla lze využít v každém objektu, kde je třeba kontroly a regulace kvality prostředí moderním a úsporným zdrojem tepla s možností chlazení. Nízkoteplotní tepelná čerpadla ENBRA představují monoblokový úsporný zdroj tepla či chladu určený jak pro samostatné užití, tak i pro užití v kaskádových systémech. Díky plynule řízenému výkonu Scroll kompresoru a ventilátoru jsou hospodárná a vyznačují se vysoce tichým provozem. 

Tepelná čerpadla ENBRA nabízíme v různých variantách (tepelné čerpadlo vzduch vzduch, tepelné čerpadlo vzduch voda), s různými výkonnostními parametry a také v různých sestavách, kde např. varianta s integrovaným energetickým zásobníkem a průtokovým ohřevem vody z pohledu požadovaného hygienického procesu ohřevu vody splňuje vysoké nároky nejen na kvalitu přípravy, ale zároveň i na vzhled. Zařízení disponují rozhraním 0–10 V pro nadřazenou regulaci, mají funkci chlazení a při doplnění o volitelný elektrodohřev se standardní výstupní teplota zvyšuje u každého čerpadla o 5 °C. Tepelná čerpadla jsou připravena pro integraci do moderních systémů dálkového dohledu a řízení tzv. Internetu věcí (IoT).

Nízkoteplotní tepelná čerpadla ENBRA mohou být osazena difuzorem pro dosažení extrémně tichého chodu či doplněna o volitelné příslušenství – zcela intuitivní uživatelské rozhraní ovladače Hi-T v českém jazyce či volitelný GI modul pro spínání bivalence a řízení přípravy TV. Všechna tepelná čerpadla ENBRA jsou certifikovány nezávislou autorizovanou zkušebnou Eurovent.

Tepelná čerpadla ENBRA iSeries

Tepelná čerpadla ENBRA iSeries

Tepelné čerpadlo s integrovaným systémem rekuperace tepla a plnohodnotnou klimatizací

Detail
ENBRA Monoblok

ENBRA Monoblok

instalace vně budovy, šetří místo i náklady na instalaci

Detail
ENBRA Split - sestavy

ENBRA Split - sestavy

bezpečný, úsporný a tichý zdroj tepla pro Vaše pohodlí

Detail
Tepelná čerpadla velkých výkonů i-HP a i-HP LT

Tepelná čerpadla velkých výkonů i-HP a i-HP LT

výkonné zdroje pro bytovou výstavbu, průmysl i centrální zásobování teplem

Detail

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací