Služby pro bytový fond

 

ENBRA, a.s. je lídrem na trhu v prodeji vodoměrů. Patří do první trojky dodavatelů měřičů tepla a rozúčtování nákladů na teplo a teplou a studenou vodu. Provozuje sedm vlastních metrologických laboratoří. Je významným dodavatelem na poli vytápění, chlazení a vzduchotechniky.

Spoléhejte se na to, co znáte!

 

Karel Vlach

"Od projekčního návrhu, realizace po následný servis a službu rozúčtování či ověřování měřidel. Vše u nás v ENBŘE, na jednom místě. Topení a měření spotřeby již není technická disciplína, to už jsme zvládli, je to o celkové filosofii, o zřízení maximálního životního pohodlí" 

Karel Vlach, generální ředitel společnosti ENBRA

 

Navrhneme a zrealizujeme téměř jakékoliv řešení v našem oboru

Díky široké škále produktů a týmu odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru energetiky, vytápění, ohřevu vody, rozúčtování atd., jsme schopni klientům navrhnout a zrealizovat téměř jakékoliv řešení v našem oboru, a to přímo na míru Vašim potřebám. 

Služby navíc výborně doplňují činnosti AMS zkušeben, které nám pomáhají zajistit klientům komplexní řešení, a to díky ověřování měřičů tepla, vodoměrů atd. dodávaných jak pro bytový fond, tak hlavně do komerčních subjektů – nemocnice, výrobní firmy, teplárny a elektrárny atd. 

Obraťte se na nás ve všech záležitostech, spojených s naší působností. Rádi vám poradíme i s drobnými dotazy, tak s Vámi vyřešíme velké projekty.

 

Jana Vlachová Rasochová

"Komfort, to není jen energetická úspora, kromě nákladů nás zajímají také životní podmínky jako je vlhkost vzduchu, materiály, škodlivé prachové částice a tak dále." 

Jana Vlachová Rasochová, ředitelka a výkonná členka představenstva společnosti ENBRA

 

 

Jsme pružní a pracujeme vždy s konkrétními potřebami klienta. Nesnažíme se napasovat univerzální řešení na všechny zákazníky, hledáme individuální řešení pro každého.

 

Petra

Máte dotaz, na který se chcete zeptat nebo potřebujete poradit najít pro Vás to pravé řešení? Kontaktujte nás!

Volejte 533 03 99 03

Zákaznická podpora

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací