Řešení pro projektanty | ENBRA

Řešení pro
Projektanty

ENBRA spolupracuje s více než 200 projekčními partnery. Pokud ještě nejste jedním z nich, zjistěte, co vám může spolupráce s námi přinést.

Vstup pro projektantyŽádost o vytvoření účtu

Enbra přináší projektantům
Odbornou podporu a špičkové produkty

V ENBRA se již více než 30 let věnujeme výběru a výrobě kvalitních produktů v oblasti měření vody a tepla, topenářské techniky, vzduchotechniky a chlazení. Naše produkty jsou pečlivě testovány a certifikovány, abyste je mohli s důvěrou používat ve svých projektech.

Spolupracujeme s více než 200 projekčními partnery, pro které připravujeme technické podklady a pomáháme s vytvářením projektové dokumentace. Naším cílem je poskytovat komplexní podporu a školení, aby naši partneři mohli využívat nejmodernější technologie a řešení.

Image

Bohatý výběr
Produktů TZB

Nabízíme širokou škálu kvalitních a certifikovaných produktů pro měření vody, tepla, topení, vzduchotechniku a chlazení. Bohatý výběr a skvělá skladová dostupnost.

Image

Odborná podpora 
A školení

Využijte našeho týmu expertů a obchodních zástupců napříč ČR pro poradenství, návrhy a výběr systémů pro různé typy staveb, včetně školení a technické podpory.

Image

Provizní systém
i networking

Těšte se na výhodný provizní systém a pravidelné odborné i společenské akce na kterých dochází nejen ke sdílení znalostí, ale i k navazování cenných kontaktů v oboru.

Proč se stát ENBRA partnerem

  • Široký sortiment produktů v oboru TZB
  • Projekční podklady ke stažení, včetně souborů BIM
  • Dostupná technická podpora
  • Školení a vzdělávací materiály
  • 3D modely produktů
  • Podpora při výběru produktu
  • Zajímavý provizní systém

Staňte se projekčním partnerem

ENBRA SK

S námi zažijete
odborné i společenské akce

Jako ENBRA partner se zapojíte do školení a vzdělávacích programů v oblasti TZB, které vás posunou ve vašem oboru zase o krůček dál. Získáte příležitost navštěvovat s námi veletrhy a rozšiřovat svou síť profesních kontaktů. Připojit se k nám můžete i na exkurzích k zahraničním dodavatelům. Kromě toho vás čekají sportovní a společenské akce, jako jsou golfová klání, bowling nebo lyžování, kde v neformálním prostředí sdílíme zkušenosti s našimi partnery a ti mají možnost poznat se mezi sebou. 

ENBRA partnerství je kombinací profesního růstu a zábavy a otevírá projektantům v oboru TZB dveře k novým profesním příležitostem a přátelstvím.

ZAŽIJTE S NÁMI...

od odborných konferencí a veletrhů, přes produktová školení, až po sportovní události a nezapomenutelné večírky…

S námi rozhodně nebude čas na nudu – nabízíme vám jedinečnou kombinaci zábavy, vzdělání a sdílení zkušeností.
Staňte se součástí naší rodiny. Enbra jsme my všichni.  Připojte se k nám a objevte nové příležitosti, rozšiřte své obzory a užijte si každý okamžik s plnými doušky.

Enbra Golf Event

Nenechte si ujít neopakovatelnou atmosféru a spoustu golfových zážitků. Pro všechny hráče golfu pořádáme každý rok tradiční ENBRA Golf Event. Tento mezinárodní turnaj je setkání našich dodavatelů i zákazníků s vynikající atmosférou na hřišti i během společenského večera.

Boskovice

Autentické prostředí Divokého západu nadchne všechny malé i velké návštěvníky. Tradiční setkání na divokém západě můžete zažít ve Westernovém městečku Boskovice. Pivo, střelba, ženy a zpěv... Stylová zábava nejen pro může, nocleh ve srubech a týpí

A další...

Během celého roku pro vás pořádáme produktová školení jak v našem školícím středisku tak u našich zahraničních dodavatelů. Můžeme se společně potkat na Teplárenských dnech, Aquathermu v Praze a Nitře, veletrhu Ptáček, konferenci Domus aj.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

ENBRA

Kdo a co je ENBRA

Jsme jednička na trhu v prodeji vodoměrů a měřičů tepla. Rozumíme metrologii a máme největší síť autorizovaných metrologických středisek. Umíme nabídnout komplexní služby v oblasti vytápění, chlazení a větrání - od projektu po servis. 

Ale především jsme Jana, Karel, Pepa, Patrik, Petr, Libor, Aleš, Lenka a další a další. 

Všichni společně jsme ENBRA. Je nám spolu fajn, máme stejné hodnoty. To se podepisuje na tom, že děláme naši práci rádi.

Zjistit více