Spotřeba v bytě - header | ENBRA

SLEDUJTE SPOTŘEBU 
VAšÍ DOMÁCNOSTI

Náklady na energie neustále rostou. Díky našim řešením je však budete mít pod kontrolou.

Zjistit více

Měření spotřeby:
Klíč k úsporám a efektivnímu bydlení

Průběžné sledování spotřeby energií v domácnosti je nejen otázkou úspor, ale také efektivního a udržitelného bydlení. Od osvětlení a vytápění až po spotřebiče a elektroniku, možností, jak ušetřit, je mnoho. Sledování průběžného stavu spotřeby energií je pro plánování opatření a úspor klíčové.  

ENBRA nabízí systémy pro měření a monitorování spotřeby, které vám poskytnou přehled o vašich energiích. Díky tomu, že znáte svou spotřebu, můžete své chování ovlivnit, čímž snížíte své náklady i dopad na životní prostředí.

Image

přesné měření
spotřeby energií

Nabízíme spolehlivá řešení pro měření energií, která poskytují detailní a přesné údaje o jejich spotřebě, což vám umožní identifikovat příležitosti pro úspory.

Image

kontrola spotřeby
kdykoliv online

Data vizualizujeme v portálu Můj Byt, kde najdete přehledný měsíční report spotřeby i s grafy. Máte tak pravidelný přehled o spotřebě energií, což vám umožní reagovat na nečekané změny.

Image

Šetříte náklady
I ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Díky tomu, že máte přehled o spotřebě, můžete  ovlivnit své nakládání s energiemi a snížit své náklady. Zároveň přispíváte k ochraně životního prostředí snížením emisí CO2.

SLUŽBY pro
sledování spotřeby

Kompletní dodávka a montáž měřičů

Kompletní dodávka a montáž měřičů | ENBRA

Odečet spotřeby vody a tepla

Odečet spotřeby vody a tepla | ENBRA
Energie pod kontrolou - ENBRA

Poradíme nejlepší řešení
 pro Vás. Kontaktujte nás

Změny v papírovém vyúčtování

Změny v papírovém vyúčtování - ENBRA

https://www.enbra.cz/sites/default/files/styles/video/public/images/2024/02/nahled_video_zmeny_vyuctovani.jpg.webp?itok=rHgtLsBS
logo ENBRA

Odečet spotřeby vody a tepla

Chcete platit jen za to, co skutečně spotřebujete?  Mít k dispozici všechny odpočty je nezbytnou podmínkou pro spravedlivé rozpočítání nákladů na teplo a vodu. Občas se vám ale může stát, že nebudete v době ohlášených vizuálních odpočtů doma nebo nebude správně fungovat rádiový přenos dat z měřičů. Všechny tyto starosti vám odpadnou při využití webové aplikace.

www.enbraodecet.cz 

logo ENBRA

Portálové služby

Využijte portál Můj Byt pro sledování spotřeby a odečet přístrojů ve vašem bytě. S naší 24/7 online službou můžete porovnávat spotřebu, archivovat a získat přístup k odečtům a ukládat rozúčtovací dokumenty. Navíc, naše systémová upozornění vám pomohou identifikovat úniky vody a poruchy měřičů. Efektivní správa nemovitosti je na dosah ruky díky výhodám našeho portálu. 

Portál MŮJ BYT

Chcete poradit jak sledovat spotřebu vaší domácnosti?

nebo vyplňte online formulář