Vyúčtování | ENBRA

Rozúčtování
spotřeby energií

ENBRA nabízí spravedlivé rozúčtování nákladů na energie.

Zjistit více

Spravedlivé rozúčtování:
transparentní náklady na energie

Rozúčtování nákladů v bytových domech zajišťuje rozdělení nákladů na energie mezi jednotlivými bytovými jednotkami. Tento proces je nezbytný pro každou domácnost, která chce mít jasný přehled o svých výdajích. ENBRA vám nabízí sofistikované řešení v podobě portálu Můj Byt, který vám umožní snadno a transparentně sledovat náklady na energie.


 

Image

náklady na energie
máte pod kontrolou

Díky našemu portálu Můj Byt získáte kompletní přehled o všech námi zpracovaných nákladech a spotřebě energií ve svém bytě.

Image

spravedlivé rozdělení
Mezi bytové jednotky

Náš systém zajišťuje rozdělení nákladů mezi jednotlivé domácnosti přesně dle platné legislativy, což eliminuje nejasnosti ohledně vyúčtování v bytových domech.

Image

bez zbytečných
starostí

Díky systému ENBRA získáte jistotu přesného rpzúčtování, které odpovídá všem legislativním požadavkům a směrnici EED.  

logo ENBRA

portál můj byt

Využijte portál Můj Byt pro sledování spotřeby a odečet přístrojů ve vašem bytě. S naší 24/7 online službou můžete porovnávat spotřebu, archivovat a získat přístup k odečtům a ukládat rozúčtovací dokumenty. Navíc, naše systémová upozornění vám pomohou identifikovat úniky vody a poruchy měřičů. Efektivní správa nemovitosti je na dosah ruky díky výhodám našeho portálu. 

PORTÁL MŮJ BYT

Josef Haumer, vedoucí oddělení služeb pro bytový fond

"Rozúčtování nákladů na teplo a teplou a studenou vodu je odborná, vysoce profesionální a odpovědná úloha. Naším úkolem je především jejich spravedlivé rozdělení."

 

Josef Haumer, Vedoucí oddělení služeb pro bytový fond

Časté dotazy ohledně rozúčtování

Jak je zajištěna přesnost rozúčtování energií?

Přesnost rozúčtování je zajištěna moderními měřicími systémy a průběžnou kontrolou. Naše technologie umožňuje detailní sledování spotřeby, což vede ke spravedlivému rozúčtování.

Co dělat, pokud mám pocit, že rozúčtování není spravedlivé?

V případě jakýchkoliv pochybností o spravedlnosti rozúčtování se můžete obrátit na naši zákaznickou podporu. Naše systémy jsou transparentní a poskytujeme podrobné informace o vaší spotřebě.

Jak často probíhá rozúčtování a kdy obdržím výsledky?

Rozúčtování probíhá pravidelně, obvykle jednou za rok. Výsledky a podrobné informace o vaší spotřebě jsou vám zaslány v souladu s nastaveným rozúčtovacím obdobím.

Jaký vliv má pravidelný servis na přesnost rozúčtování?

Pravidelný servis je klíčový pro udržení přesnosti měřicích systémů. V ENBRA dbáme na to, aby byla všechna zařízení v optimálním stavu, což zajišťuje přesné a spravedlivé rozúčtování.

Je možné sledovat historii mého rozúčtování a porovnávat ji s předchozími obdobími?

Ano, naše systémy umožňují sledování historie vašeho rozúčtování. Tímto způsobem můžete snadno porovnat svou aktuální spotřebu s předchozími obdobími a identifikovat možné příležitosti pro úsporu energií.

Jsme spolehlivá volba

pro rozúčtování energií

V ENBRA si zakládáme na důvěře a spolehlivosti. Naše technologie pro rozúčtování energií jsou vybaveny nejmodernějšími měřicími systémy, které garantují přesnost a transparentnost. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru nám umožňují nabízet řešení, která jsou prověřena a oceňována stovkami spokojených zákazníků.

Všechny údaje o spotřebě jsou vám dostupné v reálném čase, takže máte jasno v tom, kolik a za co platíte. Naše zákaznická podpora je vám k dispozici pro jakékoliv dotazy nebo nejasnosti. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli optimalizovat vaši spotřebu. Společně dosáhneme energetických i finančních úspor a odlehčíme životnímu prostředí.

Chcete poradit nebo se zeptat na cokoliv ohledně rozúčtování?

nebo vyplňte online formulář

Reference

O správné měření se starají naše měřiče tepla, měřiče chladu Sharky 774 a bytové vodoměry. 

BD Klingerka, Bratislava

Reference Klingerka Bratislava

Pro bytový dům Francouzská jsme dodali měřiče tepla Supercal 739 a bytové vodoměry.

Bytový dům Francouzská, Brno

Reference Bytový dům Francouzská, Brno