pozadí
Ohřívače a bojlery | ENBRA

OHřívače a bojlery

Účinné a úsporné řešení ohřevu vody pro vaši domácnost.

Zjistit více

teplá voda
na otočení kohoutkem

Teplá voda je pro nás všechny nezbytností a její absence nám rychle připomene, co je skutečným luxusem. Naše ohřívače a bojlery vám nabídnou nejen komfort hodný 21. století, ale také ekologický provoz a energetickou efektivitu, ke které se váže i úspora nákladů na provoz.  Nabízíme plynová i elektrická zařízení pro ohřev vody, která jsou snadno integrovatelná do různých systémů.

Vyberte si z naší široké nabídky a užijte si teplou vodu bez kompromisů.

Image

máme řešení,
které potřebujete

Ať už hledáte zařízení, které zajistí spolehlivý ohřev vody ve dvougeneračním domě, nebo hledáte jen menší ohřívač na chalupu,  z naší nabídky si vyberete optimální řešení pro vaše potřeby.

Image

Maximální
využití prostoru

Ohřívače ENBRA jsou navrženy tak, aby maximálně využily dostupný prostor. Některé modely mají rozměry srovnatelné s mikrovlnnou troubou, což usnadňuje jejich umístění.

Image

rychlý a EFEKTIVNÍ
Ohřev vody

Díky moderním technologiím, jako jsou tištěná topná tělesa, je ohřev vody rychlý a efektivní. Voda se ohřeje během několika vteřin, což ocení obzlášť domácnosti s vyšší spotřebou.

Roman Švantner, produktový manažer pro kotle a ohřívače

"Díky moderním technologiím, jako jsou tištěná topná tělesa a dynamický tlak, dosahují naše zařízení rychlého a efektivního ohřevu vody.  S produkty ENBRA máte teplou vodu vždy k dispozici, a to s minimálními náklady."

Roman Švantner, produktový manažer pro kotle a ohřívače

Naše služby

poradenství

PORADENSTVÍ

Neomezujeme se na jednu konkrétní technologii. Naši odborníci vám pomohou vybrat nejvhodnější řešení pro vás. Zajistíme návrh, dodávku produktů, realizaci i bezproblémový provoz.

dotace

Dotace a financování

Máme dlouholeté zkušenosti s dotacemi pro rekonstrukce i novostavby. Vyřešíme za vás kompletně administrativu pro čerpání dotací na plynový kotel, tepelné čerpadlo i FVE.

Servis B

servis

Díky servisní síti našich ENBRA partnerů vám nabízíme nejen kvalitní produkty, ale také záruční i pozáruční servis vyškolenými profesionály po celou dobu životnosti realizovaných řešení.

jsme Spolehlivá volba
pro ohřev vody

Již více než 30 let nabízíme komfortní ohřev vody pomocí moderních technologií pro domácnosti, firmy i organizace. Naším hlavním cílem je zajistit vám pohodlí a komfort s nízkými náklady a dlouhou životností.

Nehledě na typ technologie (tepelná čerpadla, nepřímo ohřívané zásobníky vody, plynové kondenzační kotle, elektrické ohřívače, fotovoltaické systémy a další) vždy vybíráme produkty, jejichž kvalitu garantuje značka ENBRA a lidé, kteří za touto kvalitou stojí.

Spolupracujeme s ověřenými servisními partnery, stavebními inženýry a architekty, kteří se mohou spolehnout na náš zkušený interní tým. Díky tomu se na kvalitu ENBRA můžete spolehnout i vy.

Chcete poradit nebo poptat ohřívač nebo bojler?

nebo vyplňte online formulář

Reference

S ENBRA jsem měl skvělou zkušenost při výběru a instalaci nového zásobníku ENBRA do mého domu. Jejich tým byl velmi profesionální, vstřícný a ochotný mi poradit s výběrem nejvhodnějšího zařízení pro mé potřeby.

Jan Novák z Brna

Zásobník

Naše plynové kondenzační kotle ENBRA ADI se starají aby teplota vody v Aqualendu Moravia byla pro vás komfortní pro vaši relaxaci.

Aqualand Moravia, Pasohlávky

Aqualand Moravia_reference

PRO NEMOCNICI BŘECLAV JSME REALIZOVALI NOVOU KOTELNU S GARANTOVANOU ROČNÍ ÚSPOROU 12,8 MIL. KČ S DPH. Zajistili jsme tak nejen ohřev vody, ale komfortní teplotu v zimních i letních měsících.

Nemocnice Břeclav

Nemocnice Břeclav_reference