ohřev vody

Ohřev vody

Teplá voda je základ hřejivého domova. Přinášíme úsporná a spolehlivá řešení pro ohřev vody ve vaší domácnosti.

Zjistit více

Plynový kondenzační kotel ENBRA CD
Plynové kondenzační kotle
Tepelná čerpadla | ENBRA
Tepelná čerpadla
Fotovoltaika ENBRA
Fotovoltaika
Elektrické kotle | ENBRA
Elektrické kotle

Na ohřev vody padne až 40 %
nákladů běžné domácnosti

Proto je třeba dobře zvážit jakým způsobem bude domácnost vodu ohřívat. Při rozhodování jaký zdroj ohřevu teplé vody vybrat, je potřeba vzít v úvahu počet členů domácnosti, její zvyklosti a další aspekty.

Ohřev vody jako řešení je založeno na poskytnutí nejvhodnějšího způsobu ohřevu vody, který vám pomůže nejen ušetřit peníze, ale také snížit váš dopad na životní prostředí. Ať už hledáte plynové kondenzační kotleelektrické kotletepelná čerpadla nebo bojlery, my máme řešení pro vás. Nabízíme vám možnost kombinovat různé systémy, abyste dosáhli maximální účinnosti a pohodlí.

Image

NABÍZÍME EKOLOGICKÁ  
A ÚSPORNÁ ŘEŠENÍ

Komfortní ohřev vody pomocí moderních technologií nabízíme domácnostem, firmám i organizacím již více než 30 let. Naším hlavním cílem je nabídnout vám pohodu a komfort s nízkými náklady a dlouhodobou životností.

Image

PRODUKTY
POD VLASTNÍ ZNAČKOU

Nehledě na typ technologie (plynové kondenzační kotle, elektrické kotle, tepelná čerpadla, solární systémy a další) vždy vybíráme produkty, jejichž kvalitu garantuje značka ENBRA a lidé, kteří za touto kvalitou stojí.

Image

garantujeme
odbornost

Spolupracujeme proto s ověřenými servisními partnery, stavebními inženýry a architekty, kteří se mohou spolehnout na náš zkušený interní tým. Díky tomu se na kvalitu ENBRA můžete spolehnout i vy.

Produkty pro
ohřev vody

Vyberte si produkty, které jsou pro vás nejvhodnější.

Ohřev vody - ENBRA

Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás,  stačí se ozvat.

Ekologická řešení pro ohřev vody

Plynový kondenzační kotel | ENBRA

KondeNzační kotel

 • Dostupná přípojka plynu
 • Dům určený k rekonstrukci
 • Podle velikosti domácnosti akumulační zásobník o objemu 8 nebo 20 litrů
 • Kompaktní rozměry
Tepelné čerpadlo | ENBRA

tepelné čerpadlo

 • Ekologický zdroj vytápění
 • Dostupné dotace
 • Nízké náklady na provoz
 • Podle velikosti domácnosti akumulační zásobník
Ohřívače a bojlery | ENBRA

Stacionární nepřímoohřevné zásobníky 

 • Určené pro ohřev vody externím zdrojem/zdroji se 2 výměníky
 • Smaltovaný vnitřní povrch tanku
 • S bočním připojením
Elektrické kotle | ENBRA

Elektrokotel ENBRA DROVEN mini

 • Konstruován jako vestavný spotřebič
 • Umístění v malém prostoru (60 x 60 cm)
 • Rychloohřev vody s modulem DUO

Univerzální recept
neexistuje

Správná volba se skládá z komplexního pohledu na požadavky aplikace, tj. na požadavky uživatele na dodávku teplé vody, která se může značně lišit mezi domácností a sportovištěm, technických i prostorových možností místa instalace. Vliv má také vzdálenost umístění ohřívače od místa spotřeby a s tím spojené tepelné ztráty, proto se v mnoha případech pro vzdálenější odběrná místa užívá samostatný menší ohřívač, který je v konečném důsledku ekonomicky efektivnější. 

Naše služby

poradenství

PORADENSTVÍ

Neomezujeme se na jednu konkrétní technologii. Naši odborníci vám pomohou vybrat nejvhodnější řešení pro vás. Zajistíme návrh, dodávku produktů, realizaci i bezproblémový provoz.

dotace

Dotace a financování

Máme dlouholeté zkušenosti s dotacemi pro rekonstrukce i novostavby. Vyřešíme za vás kompletně administrativu pro čerpání dotací na plynový kotel, tepelné čerpadlo i FVE.

Servis B

servis

Díky servisní síti našich ENBRA partnerů vám nabízíme nejen kvalitní produkty, ale také záruční i pozáruční servis vyškolenými profesionály po celou dobu životnosti realizovaných řešení.

Jsme spolehlivá volba

pro ohřev vody

Naším hlavním cílem je zajistit vám pohodlí a komfort s nízkými náklady. Za více než 30 let existence se nám podařilo sestavit tým uznávaných odborníků, kteří navrhnou dle technického stavu a možností budovy ideální řešení pro vaše individuální potřeby. Ať už se jedná o plynové či elektrické kotle, kotle na tuhá paliva, tepelná čerpadla nebo fotovoltaické systémy, máme skladem široké portfolio produktů s ověřenou kvalitou a garantovanou zárukou.

Při realizaci vašeho záměru se můžete spolehnout na stovky našich ověřených servisních partnerů, kteří zajistí odbornou montáž i následný servis.

Zajistíme také řešení pro přesné měření nákladů na ohřev vody i její spotřeby.

Chcete poradit nebo poptat řešení ohřevu vody?

nebo vyplňte online formulář

Reference

ENBRA dodala 80 kondenzačních plynových kotlů ENBRA CD24/Z8 a ENBRA CD24/Z20. Jednalo se o rekonstrukci vytápění komplexu bytových domů, kdy každý byt má svůj vlastní zdroj vytápění. 

Bytový komplex Brno – Žebětín

Žebětín

Při rekonstrukci rodinného domu v Žebětíně byl doplněn původní systém vytápění o monoblokové tepelné čerpadlo a solární ohřev vody. Díky kombinaci zdrojů došlo k výraznému snížení nákladů na vytápění a ohřev TV.

Rodinný dům, Brno – Žebětín

RD Brno Žebětín

DODÁVKA A INSTALACE TEPELNÉHO ČERPADLA CLIVET SPHERA EVO 2.0 O VÝKONU 12 KW. SPHERA EVA 2.0 NABÍZÍ VZDÁLENOU REGULACI V ZÁKLADNÍ VÝBAVĚ A DVĚ ELEKTRICKÉ PATRONY. ČERPADLO ZARUČUJE OHŘEV TV NA 60 °C PŘI VENKOVNÍ TEPLOTĚ DO - 10 °C A NA 65 °C PŘI VENKOVNÍ TEPLOTĚ DO 7 °C.

POPŮVKY U BRNA

Clivet
ENBRA

Kdo a co je ENBRA

Jsme jednička na trhu v prodeji vodoměrů a měřičů tepla. Rozumíme metrologii a máme největší síť autorizovaných metrologických středisek. Umíme nabídnout komplexní služby v oblasti vytápění, chlazení a větrání - od projektu po servis. 

Ale především jsme Jana, Karel, Pepa, Patrik, Petr, Libor, Aleš, Lenka a další a další. 

Všichni společně jsme ENBRA. Je nám spolu fajn, máme stejné hodnoty. To se podepisuje na tom, že děláme naši práci rádi.

Zjistit více