ONLINU UŽ BYLO DOST, CHCEME VÁS VIDĚT!

12. 4. 2022
Přijďte s námi oslavit naše výročí 30ti let na veletrh Aquatherm Praha ve dnech 19. – 22. 4. 2022, hala 3 stánek č. 315 od 10:00 do 17:00. Kromě dobrého občerstvení, soutěží a zábavy jsme pro Vás připravili řadu novinek. Můžete se těšit na nová tepelná čerpadla Zubadan, která se vyznačují stabilním výkonem v mínusových teplotách, snadným ovládáním a tichým provozem. Vyvinuli jsme pro Vás speciální patentovanou technologii ohřevu DROV, který díky turbulentnímu spirálovému proudění umožňuje zpracovat až 10x větší tepelný výkon. DROV ekologicky doplňuje ohřev vody. Novinkou pro sběr dat z měřičů je centrála ENBRA EASY2. ENBRA EASY2 Wirelles M-Bus Gateway je zařízení určené ke sběru dat z měřičů komunikujících protokolem Wireless M-Bus na frekvenci 868 MHz v módech C, T a S. Tento systém podporuje většina výrobců měřící techniky z oblasti měření energií.

Modul ohřevu DROV

„Nejlevnější a nejzelenější energie je ta, která se nemusí vyrobit“.

DROV je modul ohřevu, který díky turbulentnímu spirálovému proudění umožňuje zpracovat až 10x větší tepelný výkon, než je běžné. Jedná se o inovativní patentovanou metodu ohřevu kapaliny, nejmenší modul elektrického ohřevu svého druhu.  Rozměr modulu je pouze 340 x 70 mm, hmotnost 2 kg, objem kapaliny 0,4 l a příkon až 12 kW. Je možné ho využít v elektrokotli, nebo pro ohřev vody v průmyslu, ubytovacích zařízeních i potravinářských linkách.

Neohřívejte zbytečně celý bojler - dohřejte pouze tu vodu, kterou právě potřebujete. Díky malým rozměrům lze zabudovat do kuchyňské linky. DROV ekologicky doplňuje fotovoltaický ohřev vody.

Centrála ENBRA EASY2

Centrála ENBRA EASY2 Wireless M-Bus Gateway je zařízení určené ke sběru dat z měřičů komunikujících protokolem Wireless M-Bus na frekvenci 868 MHz v módech C, T a S. Tento systém podporuje většina výrobců měřící techniky z oblasti měření energií, což rozšiřuje možnosti výběru nejvhodnějších dodavatelů. Zpracování přijatých dat, jejich dešifrování, dekódování a parsování se děje na straně serveru, proto není potřeba dodatečné konfigurace při výměně zařízení v budově. Pomocí služeb ENBRA Connect jsou odečty z měřičů k dispozici pro další zpracování za účelem monitoringu pomocí portálových služeb nebo pro potřeby rozúčtování nákladů.

Zařízení je vyráběno v modifikaci s bateriovým napájením (alternativně i externím napájením) a přenosem dat pomocí GSM 2G, LTE Cat-M a NB-IoT a v modifikaci s externím napájením a přenosem dat přes Ethernet.

Tepelné čerpadlo ZUBADAN

Řada ZUBADAN dosahuje vysokého topného výkonu i při velmi nízkých venkovních teplotách. ZUBADAN je jednou z nejúčinnějších venkovních jednotek dostupných na trhu. Zajišťuje 100% výkon vytápění do -15oC. Jednotky ZUBADAN jsou určeny pro topení od 8 do 14 kW. Sezónní topný faktor (SCOP) je 4,46 (A-10/W35). Vynikající vlastnosti jednotek ZUBADAN jsou zajištěny technologií efektivní cirkulace chladiva „Flash Injection“. Tento unikátní systém optimalizuje tok chladiva při nízkých teplotách okolí tím, že část chladiva obchází chladivový okruh a směřuje přímo do kompresoru. Tato technologie poskytuje vysokou účinnost a spolehlivé vytápění v nejchladnějších oblastech. Vstřikování chladiva umožňuje provoz tepelného čerpadla při teplotách až do -28 oC.