1269.jpg

ENBRA otevřela showroom v brněnském Centru bydlení a designu Kaštanová

1. 2. 2018

ENBRA připravila pro své zákazníky stálou expozici svých produktů a služeb v novém brněnském prodejním a výstavním centru Kaštanová. Expozice je přístupná každý všední den od 9 do 18 hodin a návštěvníci v ní najdou všechny klíčové produkty z oblasti vytápění. Cílem designcentra Kaštanová je propojovat designéry, architekty a odborné firmy s jejich zákazníky.

Centrum bydlení a designu Kaštanová spojuje obchodní a reprezentační galerii s kavárnou a prostorami pro setkávání a školení. Součástí centra je celkem 12 showroomů zaměřených na jednotlivé části a komponenty interiéru, jako je koupelna, obývací pokoj, kuchyně či hi-fi technika, elektronika, vytápění a sanita. V části nazvané Centrum hrubé stavby pak vystavují klíčové firmy z oboru stavebnictví a projekce. Stánek společnosti ENBRA je zaměřen na prezentaci topenářské techniky a nejnovějších produktů a služeb z oboru.

„Centrum Kaštanová je unikátní v tom, že chytře propojuje design, produkty a technologie z oblasti stavebnictví a bydlení. Zákazníci tak uvidí vše, co potřebují k zařízení svého domu a bytu, na jednom místě, navíc zde mohou probíhat i různé prezentační a školicí akce,“ popisuje výhody expozice v designcentru Kaštanová Karel Vlach, generální ředitel společnosti ENBRA, která se zabývá prodejem, instalací a servisem otopné techniky. „V našem showroomu mohou návštěvníci vidět zejména novinku mezi tepelnými čerpadly – tepelné čerpadlo ENBRA,“ doplnil Vlach.