Zkušebna

Zkušebnu ENBRA tvoří unikátní a největší siť vlastních laboratoří rozmístěných v České republice, na Slovensku a v Polsku, ve kterých poskytuje metrologické služby od roku 1992.

Služby Zkušebny dodáváme pro zákazníky z oblasti teplárenství, tepelného hospodářství, vodárenství, městské i soukromé správce bytového fondu, bytová družstva a společenství vlastníků, pro servisní a průmyslové podniky, petrochemické i potravinářské podniky, výrobce měřidel, jejich nadnárodní zastoupení a distributory, a v neposlední řadě také pro živnostníky a soukromé osoby. 

V České republice provozujeme pět pracovišť s laboratořemi průtoku, tepla a teploty (odkaz na mapu). Pracoviště jsou strategicky rozmístěna, aby byla zákazníkům nablízku a mohla rychle a efektivně pomoci při řešení jejich požadavků. Servisní zázemí a skladové zásoby náhradních dílů umožňují poskytovat komplexní služby pro opravy všech měřidel distribuovaným výrobci po celé Evropě.

Zkušebna ENBRA poskytuje v ČR metrologické služby v souladu s platnou legislativou a proto má zřízeny organizační složky:

  •          Autorizované metrologické středisko K56
  •          Kalibrační laboratoř
  •          Pracoviště posuzování shody
  •          Opravna měřidel

 

Ceník zkušebny naleznete ZDE.

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací