Splitová tepelná čerpadla

Moderní a úsporný zdroj tepla s možností chlazení, kdy při plynule řízenému výkonu kompresoru i ventilátoru dosahuje splitové tepelné čerpadlo ENBRA Zubadan, Power Inverter a Power Inverter S hospodárného a tichého provozu. Prostřednictvím internetového připojení a přehledné regulace je skvělou volbou pro moderní dálkový dohled. Instalace venkovní a vnitřní jednotky je umožněna až do vzdálenosti 30 m.

Mezi přední výhody splitových tepelných čerpadel ENBRA Zubadan, Power Inverter  a Power Inverter S je především jejich výkon. U jednotek zubadan je 100% topný výkon až do -15 °C a provozní rozsah až do -28 °C. S vlastní regulací, kterou lze ovládat až 3 topné okruhy a velmi tichým provozem se řadí mezi nejlepší produkty tepelných čerpadel na trhu. Výstupní teplota je  60 °C a každá vnitřní jednotka je navíc vybavena elektro ohřevem.  Parametry jsou potvrzeny nezávislou autorizovanou zkušebnou EHPA Q.

Jednotlivé modely tepelných čerpadel Zubadan, Power Inverter a Power Inverter S se od sebe liší především jmenovitým topným výkonem   v chladném prostředí (od 4 kW do 14 kW při A-7/W55).  Chladící výkon jednotek Power Inverter S (od 4,5 kW do 5,4 kW při A35/W7). Všechny jednotky jsou vybaveny jedním ventilátorem umožňující extrémně tichý provoz jednotek.

5 rad pro výběr tepelného čerpadla

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací