Monobloková tepelná čerpadla

Moderní a úsporný zdroj tepla s možností chlazení, kdy při plynule řízenému výkonu kompresoru i ventilátoru dosahuje tepelné čerpadlo ENBRA Monoblok hospodárného a tichého provozu. Instalace je vně budovy, takže šetří nejen místo, ale také náklady na instalaci.

Mezi přední výhody tepelných čerpadel ENBRA Monoblok lze zahrnout funkci chlazení i rozhraní 0 – 10 V ve standardním provedení. Výstupní teplota je až 58 °C, s volitelným elektrickým dohřevem v akumulaci až 63 °C. Výrazným parametrem je široký provozní rozsah – vytápí od -20 °C a připravuje teplou vodu až do 40 °C venkovní teploty. Parametry jsou nezávislou autorizovanou zkušebnou EUROVENT.

Jednotlivé modely tepelných čerpadel se od sebe liší v určujících parametrech těchto produktů. Jsou to topný výkon (od 3,71 kW do 19,33 kW), chladící výkon (od 3,03 kW až 15,79 kW), množství chladiva (od 1,7 kg až 3,5 kg), minimální množství vody v aktivním okruhu (od 35 l až 70 l). Dalšími jsou např. provozní teplotní rozsah, výstupní teplota (vytápění a chlazení), provozní rozsah teplé vody, neposlední v řadě rozměry a provozní hmotnost.

5 rad pro výběr tepelného čerpadla

ENBRA monoblok i-32 V5

ENBRA monoblok i-32 V5

Moderní, úsporný zdroj tepla s možností chlazení. Díky plynule řízenému výkonu kompresoru i ventilátoru dosahuje hospodárného a tichého provozu.

Prohlédnout

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací