Portál - Můj byt | ENBRA

Sledování spotřeby
na portálu můj byt

Sledujte, vyhodnocujte a optimalizujte spotřebu vody a tepla snadno a efektivně s portálem Můj Byt.

Zjistit více

Portál můj byt:
Váš průvodce efektivním bydlením

Webový portál Můj Byt přináší vlastníkům a nájemníkům bytových jednotek komplexní přehled o spotřebě vody a tepla. Zkontrolujte si data odkudkoliv a kdykoliv. Data jsou dostupná online 24/7, stačí se přihlásit. Získáte tak přístup k důležitým údajům, které vám pomohou efektivně spravovat vaše náklady na bydlení.  

Image

přehledné
znázornění

Díky přehledným a názorným grafům získáte přehled o spotřebě teplé a studené vody a tepla a můžete tak přizpůsobit své chování při nakládání s energiemi. 

Image

Historie
spotřeby

Sledujte svou spotřebu vody a tepla v průběhu celého roku. Díky tomu budete moct snadno identifikovat sezónní výkyvy a plánovat efektivněji náklady.

Image

Optimalizace
spotřeby

Porovnáním spotřeby s dalšími byty zjistíte, jak na tom jste. Díky grafům snadno poznáte, na jaké oblasti se v úsporách energií zaměřit.

logo ENBRA

PORTÁL MŮJ BYT

Využijte portál Můj Byt pro sledování spotřeby a odečet přístrojů ve vašem bytě. S naší 24/7 online službou můžete porovnávat spotřebu, archivovat a získat přístup k odečtům a ukládat rozúčtovací dokumenty. 

PORTÁL MŮJ BYT

Josef Haumer, vedoucí oddělení služeb pro bytový fond

"Věděli jste, že 80% nákladů na energie jde na teplou vodu a topení? S portálem Můj Byt můžete tuto spotřebu efektivně monitorovat. Doporučuji pravidelně sledovat grafy spotřeby tepla a  ohřevu vody, což vám umožní rychle identifikovat neefektivní oblasti a ušetřit na nákladech."

Ing. Josef Haumer, vedoucí oddělení služeb pro bytový fond

ČASTÉ DOTAZY OHLEDNĚ PORTÁLU MŮJ BYT

Jak mohu sledovat svou spotřebu vody a tepla na portálu Můj Byt?

Po přihlášení do portálu naleznete sekci "Můj profil", kde je možné zobrazit grafy a tabulky vaší spotřeby. Tyto údaje jsou aktualizovány v reálném čase.

Je možné nastavit upozornění na neobvyklou spotřebu?

Ano, v nastavení portálu si můžete aktivovat systémová upozornění, která vás informují o neobvyklých výkyvech ve spotřebě, například při úniku vody.

Můžu na portálu Můj Byt porovnávat svou spotřebu s průměrnou spotřebou v bytovém domě?

Ano, portál nabízí funkci, která vám umožní porovnat vaši spotřebu s průměrnou spotřebou v celém bytovém domě. Tím získáte lepší představu o efektivitě vašeho bydlení.

Jak často jsou data na portálu aktualizována?

Data o spotřebě jsou aktualizována v reálném čase. Každý uživatel má možnost zobrazit aktuální i historické údaje o své spotřebě.

Je možné na portálu Můj Byt zjistit, jaké typy měřidel jsou v bytě instalovány?

Ano, v sekci "Měřidla" naleznete podrobné informace o všech měřidlech instalovaných ve vašem bytě, včetně jejich typu, značky a data poslední kalibrace.


 

Jsme spolehlivá volba pro
sledování spotřeby vody a tepla

ENBRA je vaším důvěryhodným partnerem v oblasti efektivního bydlení. Naše technologie jsou certifikovány dle nejpřísnějších standardů a pravidelně procházejí kontrolami kvality. Díky  portálu Můj Byt máte možnost neustálého monitoringu a analýzy spotřeby vody a tepla. 

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy. Rádi vám poradíme, jak nejlépe využít všechny funkce portálu Můj Byt. Jsme zde, abychom vám pomohli optimalizovat spotřebu a ušetřit na nákladech

Chcete poradit s čímkoliv ohledně portálu můj byt?

nebo vyplňte online formulář

Reference

Do bytového komplexu Barrandez-Vous v Praze jsme dodali měřiče a vodoměry Sontex se systémem M-Bus pro 169 bytů.  Zajišťujeme pro vás přesné měření.

Bytový komplex Barrandez-Vous, Praha

Reference Komplex Barrandez-Vous Praha

"S kotlem jsme velmi spokojeni, snížili jsme náklady na vytápění o pětinu, přešli do nižšího tarifního pásma u dodavatele plynu a v neposlední řadě se nemusíme starat o každodenní provoz kotle. Díky rekonstrukci kotelny jsme také ušetřili místo a vybudovali společnou prádelnu pro celý bytový dům.“

Rostislav Hamal, SVJ Šeránkova 43, Brno

Reference_kotelna