Tepelné čerpadlo 6 kW ENBRA i-32 V5/KA 06

Dotace
Záruka 2r.
A+++

120 000 Kč bez DPH145 200 Kč s DPH

Varianta produktu

Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Technický garant : Popelka Ondřej

Moderní, úsporný zdroj tepla s možností chlazení. Díky plynule řízenému výkonu kompresoru i ventilátoru dosahuje hospodárného a tichého provozu. Využívá chladivo R32. Vysoká energetická účinnost, široký provozní rozsah a funkce chlazení ve standardu jsou přednostmi této řady tepelných čerpadel. Využití invertorové technologie společně s bezkartáčovými stejnosměrnými motory zajišťuje vyšší energetickou účinnost zařízení také díky vysokému a efektivnímu modulačnímu výkonu. Rozšíření využití všech komponent dává zlepšení COP a EER a podstatné zvýšení efektivity částečného zatížení. Všechny jednotky mohou pracovat ve třech různých režimech: vytápění, chlazení a TUV, se specifickými programy, které zvyšují výkon za všech podmínek, s možným řízením teplotní křivky. Jednotky řady V5 jsou schopny řídit směšovací ventily i oběhová sekundární čerpadla. Mohou ovládat solární systém, případnou integraci s externími zdroji tepla a integraci s automatizací budov. Všechny řady i-32 V5 jednotek lze ovládat na dálku (příslušenství Hi-T) s přímým přístupem do systému z libovolného prohlížeče (připojení k existující síti ethernetovým kabelem). Standardně protokol Modbus RS485. 5 rad pro výběr tepelného čerpadla


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Napište nám

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací