Monobloková tepelná čerpadla velkých výkonů

Středněteplotní tepelná čerpadla ENBRA představují monoblokový úsporný zdroj tepla či chladu určený jak pro samostatné užití, tak i pro užití v kaskádových systémech. Díky plynule řízenému výkonu Scroll kompresoru a ventilátoru dosahují mimořádně hospodárného a tichého provozu.

Výhodami tepelných čerpadel i-HPV5 jsou především vysoké hodnoty topného faktoru (certifikovány nezávislou autorizovanou zkušebnou Eurovent), dále možnost vzdáleného přístupu prostřednictvím internetu (vč. integrace do IoT – Internetu věcí) a navíc snadná instalace bez zásahu do okruhu s chladivem. Zařízení disponuje rozhraním 0–10 V pro nadřazenou regulaci. Výstupní teplota je max. 60 °C. 

Jednotlivé modely tepelných čerpadel se od sebe liší v určujících parametrech těchto produktů. Jsou to topný výkon (námi nabízené produkty od 40 kW až 67 kW při A7/W35), chladící výkon (od 30 kW do 53 kW při A35/W7), množství chladiva (od 6,5 kg až 12 kg), minimální množství vody v aktivním okruhu (od 286 l až 522 l). Dalšími jsou např. provozní teplotní rozsah, výstupní teplota (vytápění a chlazení), provozní rozsah teplé vody, neposlední v řadě rozměry a provozní hmotnost.

Středněteplotní tepelná čerpadla ENBRA mohou být osazena difuzorem pro dosažení extrémně tichého chodu či doplněna o volitelné příslušenství – zcela intuitivní uživatelské rozhraní ovladače Hi-T2 v českém jazyce či volitelný GI modul  pro spínání bivalence a řízení přípravy TV.

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací