Sestava ENBRASOLAR TV 200 bez zásobníku, kombi šrouby

62 045 Kč bez DPH75 074 Kč s DPH

Varianta produktu

Zobrazit dokumentaci

Specifikace

Solární panely získávají energii ze slunce. Je možné je využít k ohřevu teplé „užitkové“ vody (ve slunečných dnech pokryjí spotřebu teplé vody), pro podporu vytápění (předehřejí topnou vodu a sníží tak spotřebu energie primárního zdroje), ale i jako ohřev vody pro bazény (v letních měsících je výkon solárních panelů dostatečně velký i na ohřev vody v bazénu). Používají se jak v rodinných, tak i bytových domech. Obecně platí, že tyto systémy je možné použít všude tam, kde je dostatek slunečního záření. Jedinou podmínkou je vhodné umístění solárních panelů. Ty by měli být umístěny jižním nebo západním směrem, to zajistí dopad slunečních paprsků po co největší část dne.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Napište nám

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací