Kotel Enbra TP-EKO 19 PELLET

Záruka 5l.

73 454 Kč bez DPH88 879 Kč s DPH

Varianta produktu

Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Druhy produktů : Kotle ENBRA TP-EKO
  • SVT kód : 7330
  • Technický garant : Švantner Roman
  • Druh produktu : Kotle

Kotel ENBRA TP-EKO Pellet je automatický kotel s otočným retortovým hořákem určený pro dřevních pelet.. Pětitahová konstrukce s vertikálními výměníky zaručuje maximální účinnost a špitčkové emisní parametery. Výkonová řada plní nejpřísnější 5 emisní třídu dle ČSN EN 303-5 a požadavky Ecodesign. Na kotel je možno žádat dotace v programu Kotlíková dotace.

Automatické kotle ENBRA TP-EKO PELLET jsou určeny ke spalování dřevních pelet. Pětitahová konstrukce výměníku společně s použítím otočné ratorty zaručují dokonalé spalování paliva s maximální možnou účinností. Ve standardu jsou kotle osazeny regulační jednotkou TECH ST480, která kromě řízení samotného kotle ovládá taky servophon směšovacího ventilu, nabíjecí čerpadlo TV, recirkulaci TV. Samozřejmostí je ekvitermní regulace. V případě, že zákazník potřebuje ovládat více směšovaných okruhů, nabíjení akumulace, nebo chce ovládat kotel přes internet, lze za příplatek osadit kotel regulací EcoMAX 800R2, která tohle umožňuje. Výkonové varianty 19, 25, 38 a 42kW splňují přísné podmínky Ecodesignu a lze na ně čerpat dotace v rámci Kotlíkových dotací.


Katka

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Napište nám

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Katka

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací