SHARKY 775, DN 100, qp = 100 m3/h, l = 360 mm, topení/chlazení, litina, příruba, PN25 (3055791)

Záruka 3r.

52 645 Kč bez DPH63 700 Kč s DPH

Varianta produktu

Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Druhy produktů : DIEHL SHARKY 775 kompaktní
  • Technický garant : Holyszewski Petr
  • Druh produktu : Měřiče tepla
  • Jmenovitý průtok [m3/h] : 100
  • DN [mm] : 100
  • Typ připojení : příruba

Ultrazvukový kompaktní měřič tepla SHARKY 775 je určený pro měření energie v systémech topení a chlazení (nelze měřit nemrznoucí směsi) pro technologické a fakturační účely. Využívá statického principu měření bez pohyblivých částí, což výrazně snižuje opotřebení komponent měřiče. Dalšími vlastnostmi jsou nízké tlakové ztráty, vysoká dynamika měření, nízký rozběhový průtok, samočistící schopnost a netečnost vůči magnetitu. V základním provedení je měřič vybaven radiovou komunikací v pásmu 868 MHz podle normy Wireless M-Bus/ OMS a optickým rozhraním. Dále je možno jej dovybavit širokou škálou komunikačních modulů. Součástí soupravy měřiče je průtokoměr s 1,5m dlouhým signálním kabelem, kalorimetrické počítadlo, pár odporových teploměrů (pro DN15 a DN20 v délce 2m, pro vyšší DN v délce 3m). Kulové kohouty s jímkou či jímky je nutno objednat zvlášť. Standardně zobrazovaná jednotka MWh. Standardně jsou měřiče určeny pro instalaci na zpátečku, nastavení pro instalaci do přívodu je nutno specifikovat v objednávce.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací