Náš příběh

Kdo jsme? Jsme Jana, Karel, Pepa, Patrik, Petr, Libor, Ivo, Lenka a další a další. A všichni společně jsme ENBRA. Je nám spolu fajn, máme stejné hodnoty, a to se podepisuje na tom, že děláme naši práci rádi a dobře. 

nedíval se na počet titulů, na skvělý životopis, ale na člověka. Na to, jaký je, jak vidí svět, firmu a především, jaký má postoj k zákazníkovi. A tyto hodnoty předal i svým následovníkům. Také Jana s Karlem umí vybrat “ty správné” lidi, nespokojí se s málem a mají vysoké nároky. A tak je to dobře, proto jsme silní, protože jsme tým, který kope za stejné družstvo a vidí trh stejným úhlem pohledu. 

                          

U nás nenajdete takové, které zákazník nezajímá, kteří si to chodí do práce odsedět. Je nás hodně, ale nejsme anonymní kolos. Stále se známe jmény, stále se do práce těšíme. A to třeba i proto, že uvidíme lidi, se kterými rádi trávíme čas. Ale především proto, že víme, proč tu jsme. 

Když pan majitel začínal podnikat, jezdil každý týden 3 500 kilometrů do Německa, aby přivezl nejlepší vodoměry, které se nabízely na českém trhu, to je 24 hodin cesty tam a zpět. Podle svých slov to pro něj nebyla práce, ale zábava. Tou pro něj ENBRA zůstala dodnes a tento postoj šíří i s celým vedením napříč firmou dál. Chceme být před svými konkurenty vždy alespoň o krok napřed. Velkým přínosem v tomto ohledu byla nejen vlastní síť zkušeben, která i v současnosti patří do evropské špičky, ale také četné výzkumy. Právě díky nim se mohly produkty a služby společnosti neustále zlepšovat. ENBRA byla od prvních let své existence v celém středoevropském regionu uznávána i díky svému know-how. To pak dále šířila v českém prostředí na řadě školení, z nichž postupně vzešla většina současných partnerů společnosti.

Zatímco ve svých začátcích se společnost ENBRA soustředila především na prodej produktů firmám a velkoobchodům, v současnosti rozšiřujeme portfolio působení, chceme být blíže našim zákazníkům a dokážeme to prostřednictvím precizních služeb, maximální odbornosti a komfortu pro zákazníka. Naším cílem v tomto ohledu je komplexní řešení na míru, včetně financování, pojištění, servisu či vzdělávání.

ENBRA není jen značka,

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací