Vodě a topení rozumíme, jsme tu už dlouho

ENBRA, to je topení, chlazení a měření spotřeby vody. Dodáme Vám to, co potřebujete, nejlépe, jak umíme.

Kdo jsme? Jsme jednička na trhu vodoměrů, jsme v první trojce na trhu měřičů tepla, rozumíme metrologii, umíme vyřešit vytápění i chlazení, ale především jsme Jana, Karel, Pepa, Patrik, Petr, Libor, Ivo, Aleš, Lenka a další a další. A všichni společně jsme ENBRA. Je nám spolu fajn, máme stejné hodnoty, a to se podepisuje na tom, že děláme naši práci rádi a dobře. 

Pan majitel si vždy vybíral lidi podle svého,

nedíval se na počet titulů, na skvělý životopis, ale na člověka. Na to, jaký je, jak vidí svět, firmu a především, jaký má postoj k zákazníkovi. A tyto hodnoty předal i svým následovníkům. Jana s Karlem umí vybrat “ty správné” lidi, nespokojí se s málem a mají vysoké nároky. A tak je to dobře, proto jsme silní, protože jsme tým, který kope za stejné družstvo. 

                          

U nás nenajdete takové, které zákazník nezajímá, kteří si to chodí do práce odsedět. Je nás hodně, ale nejsme anonymní. Stále se známe jmény, stále se do práce těšíme. Především proto, že víme, proč tu jsme. 

Vidíme za svou prací výsledek a vidí a oceňují jej i lidé kolem nás.

Když pan majitel začínal podnikat, jezdil každý týden 3 500 kilometrů do Německa, aby přivezl nejlepší vodoměry, které se nabízely na českém trhu, to je 24 hodin cesty tam a zpět. Podle jeho slov to pro něj nebyla práce, ale zábava. Tou pro něj ENBRA zůstala dodnes a tento postoj šíří i s celým vedením napříč firmou dál. Chceme být před svými konkurenty vždy alespoň o krok napřed. Velkým přínosem v tomto ohledu byla nejen vlastní síť zkušeben, která i v současnosti patří do evropské špičky, ale také četné výzkumy. Právě díky nim se mohly produkty a služby společnosti neustále zlepšovat. ENBRA byla od prvních let své existence v celém středoevropském regionu uznávána i díky svému know-how. To pak dále šířila v českém prostředí na řadě školení, z nichž postupně vzešla většina současných partnerů společnosti.

Zatímco ve svých začátcích se společnost ENBRA soustředila především na prodej produktů firmám a velkoobchodům, v současnosti rozšiřujeme portfolio působení, chceme být blíže našim zákazníkům a dokážeme to prostřednictvím precizních služeb, maximální odbornosti a komfortu pro zákazníka. Naším cílem v tomto ohledu je komplexní řešení na míru i Vám.

ENBRA není jen značka,

ENBRA jsme my všichni!

Máte dotazy? Ozvěte se nám .

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací