Kotel ENBRA TP-EKO Mini 25

Novinka
Dotace
Záruka 5l.
A+

94 990 Kč bez DPH114 938 Kč s DPH

Varianta produktu

Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Druhy produktů : Kotle ENBRA TP-EKO MINI
  • SVT kód : 22529
  • Maximální výkon UT 80/60°C [kW] : 25
  • Technický garant : Švantner Roman
  • Druh produktu : Kotle

Kotel ENBRA TP-EKO MINI je automatický kotel s otočným retortovým hořákem určený pro spalování dřevních pelet, nebo hnědého uhlí zrnitosti ořech 2. Pro obě paliva splňuje náročné podmínky Ecodesignu a je na něj možné žádat o dotace v rámci Kotlíkových dotací. Třítahová konstrukce kotlového tělesa s prodlouženými výměníky zaručuje vysokou účinnost a snadnou údržbu zařízení. Otočná retorta umožňuje dokonalé odhoření paliva a díky samočistícímu efektu značně prodlužuje interval čištění hořáku. Elektronická jednotka kotle umožňuje řídit směšovaný topný okruh, přípravu TV a ekvitermní řízení otopného systému.

Automatické kotle na  ENBRA TP-EKO MINI jsou určeny ke spalování hnědého uhlí ořech 2, nebo dřevních pelet. Jedná se o „odlehčenou“ a levnější variantu kotle ENBRA TP-EKO. Konstrukce výměníku je třítahová s prodlouženými výměníky až k základně kotle. Ke spalování je využit systém otočné retorty. Ve standardu jsou kotle osazeny regulační jednotkou TECH ST480, která kromě řízení samotného kotle ovládá taky servophon směšovacího ventilu, nabíjecí čerpadlo TV, recirkulaci TV. Samozřejmostí je ekvitermní regulace. V případě, že zákazník potřebuje ovládat více směšovaných okruhů, nabíjení akumulace, nebo chce ovládat kotel přes internet, lze za příplatek osadit kotel regulací EcoMAX 800R2, která tohle umožňuje. Výkonové varianty 19, 25, 38 a 42kW splňují přísné podmínky Ecodesignu a lze na ně čerpat dotace v rámci Kotlíkových dotací.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací