Kontakty - technické oddělení

Chci se zeptat: 533 03 99 03

Adresa centrály

ENBRA, a.s.
Popůvky 404
664 41 Troubsko
Tel.: 533 03 99 03
E-mail: enbra@enbra.cz

Fakturační údaje

ENBRA, a.s.
Durďákova 5
613 00 Brno
IČ: 44015844
DIČ: CZ44015844

Sklad

ENBRA, a.s.
Vintrovna 262
664 41 Popůvky
Tel./Fax: 547 213 528
E-mail: sklad@enbra.cz

Zastoupení Prodej Služby Zkušebny Technické oddělení Centrála
Jméno Adresa Telefon E-mail
Winkler IvoVedoucí technického oddělení
Winkler Ivo
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika 607 971 028 winkler@enbra.cz
Holyszewski Petr, Ing.Produktový manažer (měřiče tepla, indikátory topných nákladů, dálkové odečty měřidel)
Holyszewski Petr, Ing.
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika 605 251 567 holyszewski@enbra.cz
Švantner RomanProduktový manažer (kotle a ohřívače vody)
Švantner Roman
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika 737 273 489 svantner@enbra.cz
Zabloudil Ivo, Ing.Produktový manažer (tepelná čerpadla a klimatizace)
Zabloudil Ivo, Ing.
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika 731 980 868 zabloudil@enbra.cz
Holyszewski MatějProduktový manažer (vodoměry, průtokoměry)
Holyszewski Matěj
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika 737 254 472 holyszewskim@enbra.cz
Vodička JanServisní a reklamační technik kotle/ohřívače vody
Vodička Jan
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika 603 886 693 vodicka@enbra.cz
Oberreiter Jiří, Bc.Servisní a reklamační technik pro vodoměry, měřiče tepla, indikátory topných nákladů
Oberreiter Jiří, Bc.
Pod Kaštany 11, Brno, Česká republika 732 996 576 oberreiter@enbra.cz
Jašek Pavel, Bc.Servisní a reklamační technik pro vodoměry, měřiče tepla, indikátory topných nákladů
Jašek Pavel, Bc.
Pod Kaštany 11, Brno, Česká republika 739 775 662 jasek@enbra.cz

Kontaktujte nás

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací