Kotel na hnědé uhlí TP-EKO

Záruka 5l.

Varianta produktu

Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Druhy produktů : Kotle ENBRA TP-EKO
  • Výrobce : ENBRA, a.s.
  • Erp : A
  • Způsob externí regulace on/off : Ano
  • Logista : Broda Marek
  • Způsob externí regulace OpenTherm : Ano
  • Technický garant : Švantner Roman
  • Druh produktu : Kotle
  • Způsob externí regulace 0-10V : Ano

automatický kotel na hnědé uhlí plnící požadavky směrnice o Ecodesignu

Kotel ENBRA TP-EKO je automatický kotel s otočným retortovým hořákem určený pro spalování hnědého uhlí zrnitosti Ořech 2. Pětitahová konstrukce s vertikálními výměníky zaručuje maximální účinnost a špičkové emisní parametry. Kotel o výkonech 19 - 49 kW splňují nejpřísnější 5 emisní třídu dle ČSN EN 303-5 a požadavky Ecodesign. Otočná retorta se samočistícím efektem umožňuje spalování i méně kvalitního uhlí. Na kotel je možno žádat dotace v programu Kotlíková dotace.

Automatické kotle na pelety a uhlí ENBRA TP-EKO jsou určeny ke spalování hnědého uhlí ořech 2, nebo dřevních pelet. Pětitahová konstrukce výměníku společně s použítím otočné ratorty zaručují dokonalé spalování paliva s maximální možnou účinností. Ve standardu jsou kotle osazeny regulační jednotkou TECH ST480, která kromě řízení samotného kotle ovládá taky servophon směšovacího ventilu, nabíjecí čerpadlo TV, recirkulaci TV. Samozřejmostí je ekvitermní regulace. V případě, že zákazník potřebuje ovládat více směšovaných okruhů, nabíjení akumulace, nebo chce ovládat kotel přes internet, lze za příplatek osadit kotel regulací EcoMAX 800R2, která tohle umožňuje. Výkonové varianty 19, 25, 38 a 42kW splňují přísné podmínky Ecodesignu a lze na ně čerpat dotace v rámci Kotlíkových dotací.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Napište nám

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací