Obchodní tým

Kdo jsme?

Jsme tým 15 kluků, kteří nezkazí žádnou zábavu a kteří vám díky dlouholetým zkušenostem a znalostem pomohou. Působíme ve všech regionech České republiky. Každý z nás má na starost daný region a zajišťuje vaši dlouhodobou podporu, spolupráci s vámi a potřebný servis dle vašich požadavků.

Tak jako se vy partneři staráte o instalace v domácnostech a budovách, staráme se my o široký sortiment a kvalitu produktů, které pro vás připravujeme. Pravidelně vás školíme a jsme vám kdykoli k dispozici. Jsme tu pro vás 30 let a jako ENBRA máme radost z každého vašeho úspěchu. Váš úspěch je i naším úspěchem. Rosteme díky vám. 

 

Patrik Prokeš

Co nabízíme?

Zaručujeme vám efektivní řešení vašich poptávek, technickou správnost řešení, včasnou dodávku zboží, dlouhodobou technickou podporu, servisní služby a poradenství. 

Jste pro nás na prvním místě.  Důraz klademe na komunikaci a podporu. Je pro nás důležitý osobní kontakt s vámi a mnozí z vás se v průběhu let stali našimi kamarády a přáteli.  

Jsme tu s vámi 30 let. Ani my nejsme neomylní a pokud se někdy něco nepovedlo, dělali jsme (děláme) vše pro to, abychom chybu napravili ke vzájemné spokojenosti. 

Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, který rádi zodpovíme.

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací