Kontakty - služby

Chci se zeptat: 533 03 99 03

Adresa centrály

ENBRA, a.s.
Popůvky 404
664 41 Troubsko
Tel.: 533 03 99 03
E-mail: enbra@enbra.cz

Fakturační údaje

ENBRA, a.s.
Durďákova 5
613 00 Brno
IČ: 44015844
DIČ: CZ44015844

Sklad

ENBRA, a.s.
Vintrovna 262
664 41 Popůvky
Tel./Fax: 547 213 528
E-mail: sklad@enbra.cz

Zastoupení Prodej Služby Zkušebny Technické oddělení Centrála
Jméno Adresa Telefon E-mail
ROZÚČTOVÁNÍ
Česká republika 533 03 99 03
Haumer Josef, Ing.Vedoucí odd. rozúčtování ČR
Haumer Josef, Ing.
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika haumer@enbra.cz
Jasná VěraTechnik oddělení rozúčtování
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika jasna@enbra.cz
Mücková SilvieTechnik oddělení rozúčtování
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika muckova@enbra.cz
Žalmanová MartinaTechnik oddělení rozúčtování
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika zalmanova@enbra.cz
Černá MarcelaVedoucí oddělení rozúčtování Praha
Leknínová 3167/4, Praha, Česká republika cerna@enbra.cz
Poláková KarolínaTechnik oddělení rozúčtování
Leknínová 3167/4, Praha, Česká republika polakova@enbra.cz
Foffová DanielaTechnik oddělení rozúčtování
Leknínová 3167/4, Praha, Česká republika foffova@enbra.cz
Pokrupová IvanaTechnik oddělení rozúčtování
Leknínová 3167/4, Praha, Česká republika pokrupova@enbra.cz
Sobotka Jiří, Ing.Technik oddělení rozúčtování
Jižní 118, Olomouc, Česká republika sobotka@enbra.cz
Vyhnálková PavlaTechnik oddělení rozúčtování
Jižní 118, Olomouc, Česká republika vyhnalkova@enbra.cz
Zwias MilošVedoucí oddělení rozúčtování Karviná
Na Vyhlídce 1079, Karviná, Česká republika zwias@enbra.cz
Koribaničová MarieTechnik oddělení rozúčtování
Na Vyhlídce 1079, Karviná, Česká republika koribanicova@enbra.cz
Bužková ZdeňkaTechnik oddělení rozúčtování
Na Vyhlídce 1079, Karviná, Česká republika buzkova@enbra.cz
ZAKÁZKY
Česká republika 533 03 99 03
Kincl KarelVedoucí oddělení zakázek
Kincl Karel
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika kincl@enbra.cz
Malíčková GabrielaProvozní ekonom centra služeb
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika malickova@enbra.cz
Zavřel JanTechnik zakázkového oddělení
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika zavrel@enbra.cz
Maruš TomášTechnik zakázkového oddělení
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika marus@enbra.cz
Beránek JosefTechnik zakázkového oddělení
Leknínová 3167/4, Praha, Česká republika beranek@enbra.cz
Šída JosefTechnik zakázkového oddělení
Leknínová 3167/4, Praha, Česká republika sida@enbra.cz
Havlena LukášTechnik zakázkového oddělení
Fáblovka 406, Pardubice, Česká republika
Mencl PetrTechnik zakázkového oddělení
Fáblovka 406, Pardubice, Česká republika mencl@enbra.cz
Koucký JosefTechnik zakázkového oddělení
Fáblovka 406, Pardubice, Česká republika koucky@enbra.cz
Světlík RomanTechnik zakázkového oddělení
Na Vyhlídce 1079, Karviná, Česká republika svetlik@enbra.cz
Skubanič Petr, Ing.Technik zakázkového oddělení
Na Vyhlídce 1079, Karviná, Česká republika skubanic@enbra.cz
ENERGETIKA
Česká republika 533 03 99 03
Svoboda MiroslavProjektový manažer
Svoboda Miroslav
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika svoboda@enbra.cz;
Fiala Ladislav, Ing.Technik oddělení energetiky
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika fiala@enbra.cz
Klacl BobObchodní manažer
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika 737 254 474 klacl@enbra.cz
PROJEKCE
Česká republika 533 03 99 03
Marková Lenka, Ing.Vedoucí oddělení projekce
Marková Lenka, Ing.
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika markova@enbra.cz
Bielík JiříProjektant
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika bielik@enbra.cz
Smola Vojtěch, Ing.Projektant
Popůvky 404, Troubsko, Česká republika smola@enbra.cz

Kontaktujte nás

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací