Kontakty - služby

Chci se zeptat: 533 03 99 03

Adresa centrály

ENBRA, a.s.
Vintrovna 404
664 41 Popůvky
Tel.: 533 03 99 03
E-mail: enbra@enbra.cz

Fakturační údaje

ENBRA, a.s.
Durďákova 5
613 00 Brno
IČ: 44015844
DIČ: CZ44015844

Sklad

ENBRA, a.s.
Vintrovna 262
664 41 Popůvky
Tel./Fax: 547 213 528
E-mail: sklad@enbra.cz

Zastoupení Prodej Služby Zkušebny Technické oddělení Centrála
Jméno Adresa Telefon E-mail
*
ROZÚČTOVÁNÍ
Česká republika 533 03 99 03
Haumer Josef, Ing.Vedoucí odd. rozúčtování ČR
Haumer Josef, Ing.
Vintrovna 404, Popůvky, Česká republika haumer@enbra.cz
Jasná VěraTechnik oddělení rozúčtování
Vintrovna 404, Popůvky, Česká republika jasna@enbra.cz
Věžníková JitkaTechnik oddělení rozúčtování
Vintrovna 404, Popůvky, Česká republika veznikova@enbra.cz
Lenka MádlováTechnik oddělení rozúčtování
Vintrovna 404, Popůvky, Česká republika 533039903 madlova@enbra.cz
Černá MarcelaVedoucí oddělení rozúčtování Praha
Leknínová 3167/4, Praha, Česká republika cerna@enbra.cz
Dana KozováTechnik oddělení rozúčtování
Leknínová 4, Praha, Česká republika 533039903 kozova@enbra.cz
Pokrupová IvanaTechnik oddělení rozúčtování
Leknínová 3167/4, Praha, Česká republika pokrupova@enbra.cz
Sobotka Jiří, Ing.Technik oddělení rozúčtování
Vejdovského 1179/6a, Olomouc, Česká republika sobotka@enbra.cz
Nesvadbová ZuzanaTechnik oddělení rozúčtování
Vejdovského 1179/6a, Olomouc, Česká republika nesvadbova@enbra.cz
Vyhnálková PavlaTechnik oddělení rozúčtování
Vejdovského 1179/6a, Olomouc, Česká republika vyhnalkova@enbra.cz
Koribaničová MarieTechnik oddělení rozúčtování
Československé armády 360, Bohumín, Česká republika koribanicova@enbra.cz
Bužková ZdeňkaTechnik oddělení rozúčtování
Československé armády 360, Bohumín, Česká republika buzkova@enbra.cz
*
ZAKÁZKY
Česká republika 533 03 99 03
Novotný LukášTechnik zakázkového oddělení
Novotný Lukáš
Vintrovna 404, Popůvky, Česká republika novotny@enbra.cz
Mahelka OndřejTechnik zakázkového oddělení
Vintrovna 404, Popůvky, Česká republika 533039903 mahelka@enbra.cz
Mencl PetrTechnik zakázkového oddělení
Fáblovka 406, Pardubice, Česká republika mencl@enbra.cz
Beránek JosefTechnik zakázkového oddělení
Leknínová 3167/4, Praha, Česká republika beranek@enbra.cz
*
ENERGETIKA
Česká republika 533 03 99 03
Svoboda MiroslavProjektový manažer
Svoboda Miroslav
Vintrovna 404, Popůvky, Česká republika svoboda@enbra.cz;
Fiala Ladislav, Ing.Technik oddělení energetiky
Vintrovna 404, Popůvky, Česká republika fiala@enbra.cz
Zbyněk JančíkTechnik oddělení energetiky
Vintrovna 404, Popůvky, česká republika jancik@enbra.cz
Koucký JosefTechnik zakázkového oddělení
Fáblovka 406, Pardubice, Česká republika koucky@enbra.cz
*
PROJEKCE
Česká republika 533 03 99 03
Marková Lenka, Ing.Vedoucí oddělení projekce
Marková Lenka, Ing.
Vintrovna 404, Popůvky, Česká republika markova@enbra.cz
Bielík JiříProjektant
Vintrovna 404, Popůvky, Česká republika bielik@enbra.cz
Valcha Tomáš, Ing.Projektant
Vintrovna 404, Popůvky valcha@enbra.cz

Napište nám

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací