Ucelená nabídka produktů pro topenářskou techniku, vzduchotechniku a chlazení

Pro naše partnery nabízíme nejen kompletní portfolio produktů pod značkou ENBRA, ale také technické zázemí, poradenství, pravidelná školení a služby naší projekce.

 

KOTLE

TEPELNÁ ČERPADLA

OHŘÍVACE VODY

REKUPERACE

KLIMATIZACE

MONTÁŽ A SERVIS

 

Jak pracujeme?

1. Navrhneme řešení

Probereme společně, na co je důležité se ve Vaší zakázce soustředit. Zpracujeme projektovou dokumentaci, zrevidujeme technická specifika a případná omezení. Připravíme návrh ekonomicky nejzajímavějšího a současně funkčně nejefektivnějšího řešení energetiky pro Váš objekt.

2. Získáte od nás cenovou nabídku

Ve chvíli, kdy známe všechny potřebné informace, zpracujeme pro Vás cenovou nabídku. Ta je nezávazná a zdarma.

3. Před realizací projektu vyřešíme financování

Našim zákazníků pomáháme posoudit náročnost investice při realizaci energetických zakázek. Vypočítáme všechny výstupní parametry po realizaci zakázky s vyčíslením provozních nákladů pro zákazníka. Z těchto výstupů poradce navrhuje zákazníkovi optimální možnosti a způsoby financování investice jak z finančních prostředků zákazníka, tak za přispění dotací EU či garantované financování z dosažených provozních úspor EPC, o kterých se více dočtete níže.

4. Realizace projektu

Realizace Vaší zakázky proběhne kvalitně, rychle a dle Vašich představ. 

5. Servis zakázky

Síť proškolených ENBRA partnerů nám umožňuje zajistit pro Vás záruční i pozáruční servis v celé republice a reagovat pružně na jakékoliv požadavky, které vzniknou i po realizaci zakázky.

Potřebujete-li konzultaci, neváhejte nás kontaktovat

 

 

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací