ENBRA Split - sestavy

Dotace
Záruka 2r.
Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Technický garant : Popelka Ondřej

Bezpečný, úsporný a tichý zdroj tepla pro Vaše pohodlí

Úsporný zdroj s možností chlazení. Dodáváno ve verzi pro ohřev vody v externím zásobníku a ve verzi s integrovaným energetickým zásobníkem a průtokovým ohřevem vody.

ENBRA Split - sestavy představují bezpečný, úsporný a tichý zdroj tepla pro vaše pohodlí, ve kterých je využit úsporný zdroj s možností chlazení. Sestavy dodáváme ve verzi pro ohřev vody v externím zásobníku a ve verzi s integrovaným energetickým zásobníkem a průtokovým ohřevem vody – tato varianta s integrovaným zásobníkem splňuje vysoké nároky na kvalitu připravované teplé vody i na design. Proces ohřevu vody je nanejvýš hygienický a nalézá proto využití všude tam, kde se sprchují senioři, děti či osoby s oslabenou imunitou.

K nesporným výhodám ENBRA Split – sestavy patří funkce chlazení a rozhraní 0 – 10 V ve standardním provedení, volitelně s integrovaným elektrodohřevem 4,5 kW 400 V, kdy se standardní výstupní teplota 58 °C zvyšuje až na 63 °C. Díky plynule řízenému výkonu kompresoru i ventilátoru dosahuje sestava hospodárného a tichého provozu. Parametry sestavy jsou certifikovány autorizovanou zkušebnou EUROVENT. Důležitou předností je také široký provozní rozsah sestavy – vytápí od -20 °C a připravuje teplou vodu až do 40 °C venkovní teploty.

Jednotlivé modely v ENBRA Split – sestavách se od sebe liší v určujících parametrech těchto produktů. Jsou to topný výkon (od 2,8 kW do 15,1 kW), chladící výkon (od 2,3 kW až 12,0 kW), množství chladiva (od 2,68 kg až 4,9 kg), minimální množství vody v aktivním okruhu (od 31 l až 69 l). Dalšími jsou např. napájení a maximální provozní proud jednotky, provozní teplotní rozsah, výstupní teplota (vytápění a chlazení), provozní rozsah teplé vody, neposlední v řadě rozměry a provozní hmotnost.

ENBRA split sestavy lze také spravovat pomocí vzdáleného přístupu prostřednictvím internetu (vč. integrace do IoT – Internetu věcí.)

5 rad pro výběr tepelného čerpadla

 


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Napište nám

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací