Solární systémy

Využijte roční úsporu při ohřevu teplé vody (až 75%) díky slunci. Pomohou Vám osvědčené panely  ENBRA SOLAR 300, ve formě kompletních sestav dvou plochých solárních vertikálních panelů s přírubovým připojením (s veškerým příslušenstvím) - jako hlavní zdroje pro ohřev teplé vody do kombinovaného 200 litrového externího bojleru (s možností připojení doplňkového zdroje – kotle, tepelného čerpadla, elektrokotle apod.), což umožňuje efektivní využití solární energie pro ohřev teplé vody až na 80°C.

Solární panely ENBRA SOLAR 300 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, mají vysokou účinnost a dlouhou životnost (více než 35 let) a společnost ENBRA, a.s. na ně poskytuje prodlouženou záruku 12 let.

Sestavy ENBRA SOLAR 300 obsahují, mimo solární panely a konstrukci (dle volby na rovnou či šikmou střechu), také solární regulátor, solární čerpadlovou jednotku, expanzní nádrž, nerezové potrubí s příslušenstvím a izolací, montážní a upevňovací materiál a solární nemrznoucí teplonosnou kapalinu ENBRA SOLAR. Základní sestavy lze rozšiřovat o další panely.        

Pro individuální nabídku na míru Vašemu projektu nás neváhejte kontaktovat.

Vyplatí se investice do solárního systému?

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací