SlužbyOblast služeb ve společnosti ENBRA zastřešuje řešení a produkty, které jsou realizovány pro koncové klienty. Díky široké škále produktů a týmu odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru energetiky, vytápění, ohřevu vody, rozúčtování atd., jsme schopni klientům navrhnout a zrealizovat téměř jakékoliv řešení v našem oboru, a to přímo na míru Vašim potřebám.

„Topení již není technická disciplína, to už jsme zvládli, je to o celkové filosofii, o zřízení maximálního životního pohodlí”

Služby navíc výborně doplňují činnosti AMS zkušeben, které nám pomáhají zajistit klientům komplexní řešení, a to díky ověřování měřičů tepla, vodoměrů atd. dodávaných jak pro bytový fond, tak hlavně do komerčních subjektů – nemocnice, výrobní firmy, teplárny a elektrárny atd. 

Obraťte se na nás ve všech záležitostech, spojených s naší působností. Rádi vám poradíme i s drobnými dotazy, tak s Vámi vyřešíme velké projekty.

„Komfort ve vytápění, to není jen energetická úspora, kromě nákladů nás zajímají také životní podmínky jako je vlhkost vzduchu, materiály, škodlivé prachové částice a tak dále”

Jsme pružní a pracujeme vždy s konkrétními potřebami klienta. Nesnažíme se napasovat univerzální řešení na všechny zákazníky, hledáme individuální řešení pro každého.

Kontaktujte nás

 

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací