Služby

 

Oblast služeb ve společnosti ENBRA zastřešuje řešení a produkty, které jsou realizovány pro koncové klienty. Díky široké škále produktů a týmu odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru energetiky, vytápění, ohřevu vody, rozúčtování atd., jsme schopni klientům navrhnout a zrealizovat téměř jakékoliv řešení v našem oboru, a to přímo na míru Vašim potřebám.

„Topení již není technická disciplína, to už jsme zvládli, je to o celkové filosofii, o zřízení maximálního životního pohodlí”

Služby navíc výborně doplňují činnosti AMS zkušeben, které nám pomáhají zajistit klientům komplexní řešení, a to díky ověřování měřičů tepla, vodoměrů atd. dodávaných jak pro bytový fond, tak hlavně do komerčních subjektů – nemocnice, výrobní firmy, teplárny a elektrárny atd. 

Obraťte se na nás ve všech záležitostech, spojených s naší působností. Rádi vám poradíme i s drobnými dotazy, tak s Vámi vyřešíme velké projekty.

„Komfort ve vytápění, to není jen energetická úspora, kromě nákladů nás zajímají také životní podmínky jako je vlhkost vzduchu, materiály, škodlivé prachové částice a tak dále”

Jsme pružní a pracujeme vždy s konkrétními potřebami klienta. Nesnažíme se napasovat univerzální řešení na všechny zákazníky, hledáme individuální řešení pro každého.

 

Petra

Máte dotaz, na který se chcete zeptat nebo potřebujete poradit najít pro Vás to pravé řešení? Kontaktujte nás!

Volejte 533 03 99 03

Zákaznická podpora

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací