SHARKY 775, DN 50, qp = 15 m3/h, l = 270 mm, příruba, litina

Záruka 3r.

22 060 Kč bez DPH26 693 Kč s DPH

Varianta produktu

Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Druhy produktů : DIEHL SHARKY 775 kompaktní
  • Příruba : Ano
  • Jmenovitý průtok [m3/h] : 15
  • Měření chladu : Ne
  • DN [mm] : 50
  • Technický garant : Holyszewski Petr
  • Druh produktu : Měřiče tepla
  • Typ připojení : příruba

Ultrazvukový kompaktní měřič tepla SHARKY 775 je určený pro měření energie v systémech topení pro technologické a fakturační účely. Využívá statického principu měření bez pohyblivých částí, což výrazně snižuje opotřebení komponent měřiče. Dalšími výhodami jeho užití jsou nízké tlakové ztráty, vysoká dynamika měření, nízký rozběhový průtok, samočistící schopnost a netečnost vůči magnetitu. V základním provedení je měřič vybaven radiovou komunikací v pásmu 868 MHz podle normy Wireless M-Bus/ OMS a optickým rozhraním. Dále je možno jej dovybavit širokou škálou komunikačních modulů pro integraci do systému dálkových odečtů. Součástí soupravy měřiče je průtokoměr s 1,5m dlouhým signálním kabelem, kalorimetrické počítadlo, pár odporových teploměrů (pro DN15 a DN20 v délce 2m, pro vyšší DN v délce 3m). Kulové kohouty s jímkou či jímky je nutno objednat zvlášť. Standardně zobrazovaná jednotka GJ. Standardně jsou měřiče určeny pro instalaci na zpátečku, nastavení pro instalaci do přívodu je nutno specifikovat v objednávce.


Katka

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Kontaktujte nás

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Kontaktujte nás

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Katka

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Kontaktujte nás

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací