Přenosné dálkové ovládání (pro verzi WIRELESS)

990 Kč bez DPH1 198 Kč s DPH

Varianta produktu

Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Technický garant : Kincl Karel
  • Druh produktu : Rekuperace
  • Druhy produktů : Příslušenství k lokálním rekuperacím O.ERRE

Dálkový ovladač a dálkový panel WIRELESS a / nebo dálkový panel WIRELESS CO2 (volitelné příslušenství) umožňují provozovat všechny funkce související s jednotkou WIRELESS. Vzdálený panel WIRELESS CO2 obsahuje kromě všech funkcí jednotky WIRELESS sondu CO2. Ovladače umožňují využití těchto funkcí: Automatický režim - výrobek běží v automatickém režimu podle výrobního nastavení a poskytuje ideální komfort. Režim sledování - produkt zůstává v režimu spánku, ale udržuje aktivované senzory. V případě, že se některé parametry prostředí, jako je vlhkost, změní, produkt se automaticky spustí až do dosažení nastavených hodnot. Volba rychlosti - nastavení 5 úrovní rychlosti ventilátoru (WIRELESS verze). Výběr limitu vlhkosti (Hygrostat) - snímač vlhkosti se 3 nastavenými hodnotami: minimum (40%), střední (55%) a maximální (70%).Funkce sání vzduchu - jednotka nasává vzduch. Při použití více jednotek v kaskádě nasávají všechny současně. Funkce odsávání vzduchu - jednotka odsává vzduch. Při použití více jednotek v kaskádě odsávají všechny současně. Směr proudění vzduchu - tato funkce je k dispozici, pokud jsou do kaskády zapojeny minimálně dvě jednotky. Tato funkce udržuje vyvážené vnitřní prostředí díky volbě směru proudění vzduchu při jeho výměně. Dálkový bezdrátový ovladač (objednací číslo 10330) je dodáván jako součást balení u jednotek Wireless a je zahrnut v jejich ceně.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.

Technická dokumentace


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací