Klimatizace Pluma 2,7 kW monosplit set (vnitřní a venkovní jednotka)

Novinka
Záruka 2r.
A++

17 990 Kč bez DPH21 768 Kč s DPH

Varianta produktu

Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Technický garant : Kincl Karel
  • Chladicí výkon [kW] : 2,7
  • Topný výkon [kW] : 2,8
  • Typ chladiva : R32
  • Wi-Fi [ano/ne/volitelný] : volitelný

Pokroková Pluma definuje nový standard na poli klimatizačních zařízení. Disponuje 100% chladícím výkonem i při 50 °C teplotě díky čemuž zajišťuje osvěžující chlazení i v extrémně horkých dnech nebo při umístění na sluncem rozpálených fasádách. Vysokého provozního komfortu je dosaženo také díky extrémně tichému chodu (již od 20 dBA) a optimalizovanému proudění vzduchu s technologií 3D ventilace. Pozlacené výměníky pak zajišťují zvýšenou odolnost v nepříznivém prostředí. Samozřejmostí je také možnost snadného připojení Wi-Fi modulu do USB portu na jednotce.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Napište nám

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací