Klimatizace ENBRA

Ještě do konce léta (31.8.2019) skvělá klimatizace ECO PLUS za AKČNÍ CENU! Poslední kusy skladem!

Klimatizace ECO PLUS zde

Kontaktujte s jakýmikoliv dotazy přímo našeho obchodního manažera

Leoš Tylšar, tylsar@enbra.cz737 254 470

Jaké nepříjemnosti nás doprovází bez domácí klimatizace? 

Kůže reaguje na vysokou teplotu pocením, tím člověk ztratí až litr vody za den. Krev houstne a srdce musí vynaložit větší úsilí, aby okysličilo každý sval. Nedostává se pak energie na duševní funkce, mozek se nezvládne učit, přemýšlet a pamatovat si informace.

V klimatizované místnosti většinou nemáme potřebu tolik otevírat okna a vytvářet průvan. Okna není vhodné otevírat ani proto, aby klimatizace správně a stoprocentně fungovala.  V opačném případě často větráme a při práci či spánku nás navíc ruší nepříjemný hluk z ulice.

Nemusíte bydlet ve vlastním domě, abyste mohli využívat výhod domácí klimatizace. Klimatizace do bytu se o onu kvalitu vzduchu postarají. Vybírat můžete z několika typů podle toho, v jaké budově bude klimatizace pracovat a jak často. A proč je klimatizace do bytu výhodnou investicí?

Nástěnná klimatizace zajistí optimální teplotu 

Ke zdravému spánku, ale i k efektivní práci, potřebujete příjemné prostředí. Klimatizace do bytu vám je pomůže zajistit. V horkých letních dnech ochladí vzduch na požadovanou teplotu a osvěží celý prostor. Málokdo ale ví, že domácí klimatizace dokáže i přitopit. Klimatizací tedy můžete nejen ochladit, ale v zimě také zahřát právě tu místnost, ve které budete trávit čas.

Pomocí domácí klimatizace snižujete vlhkost

Příliš vlhký vzduch je ideální pro vznik plísní, které se rychle množí. Není jiná možnost, jak se jich zbavit, než sledovat hladinu vlhkosti a snižovat ji na přijatelnou hodnotu. Během doby, kdy klimatizace pracuje, na studených cívkách se kondenzuje teplý vzduch a přebytečná voda odkapává pryč. Vlhkost se eliminuje a plísně se tak nemohou množit.

S klimatizací vyfiltrujete nečistoty 

Ve vzduchu létají nejen plísňové spory, ale i bakterie, viry, pyly a prach. Součástí klimatizace do bytu je i systém filtrování a samočištění, který dokáže odstranit až 90 procent nečistot. Dokonce i cigaretový kouř nebo zvířecí chlupy.

Když klimatizace ochlazuje vzduch, pomáhá mu zároveň cirkulovat. Tím odstraňuje prachové částice, kouř a alergeny. Lidem s astmatem se tak uleví a tělo si více odpočine. Zároveň pak nejsme tolik náchylní k nemocem a zbytečně neoslabujeme svoji imunitu.

Klimatizace do bytu nevyždímá vaši peněženku

Domácí klimatizace existuje v mnoha provedeních. Vybrat si můžete z několika barev i stylů. Zároveň se rychle zapojuje, nepotřebuje žádné stavební úpravy a postavit nebo pověsit ji můžete kamkoli. A všechny tyto výhody dostanete za příznivou cenu.

Cena se odvíjí ve většině případů od doplňků, které jsou k domácí klimatizaci nabízeny. Základní variantou je například klimatizace ECO PLUSKlimatizace Monoblok IL BELLO má zase nespornou výhodu v montáži, stačí pouze vyvrtat dvě díry do zdi. Moderní variantou je pak interaktivní domácí klimatizace Pluma. Ovládat ji budete díky Wi-Fi modulu skrz váš chytrý telefon a je velmi tichá.

Klimatizace disponuje časovačem i regulací hlasitosti

Chcete ráno odejít do práce a vrátit se do příjemně vyvětraného a osvěženého bytu? Proto do vybavení domácí klimatizace patří i časovač. Abyste pak mohli soustředěně pracovat, nebo nerušeně spát, klimatizaci lze regulovat i z pohledu hlasitosti. Ani o ní nebudete vědět.

Domácí klimatizace navíc zajistí i delší životnost nábytku a vybavení!

Poměrně málo známou výhodou klimatizace je ochrana nábytku. Vlhko, které většinou horko a dusno doprovází, rychle a nenávratně ničí povrchy vybavení a tapety. Například kožený gauč vlhkost absorbuje a po nějaké době začne hnít.

Stejně jako vlhký vzduch i vlhké látky a tkaniny jsou živnou půdou pro množení bakterií a plísní. Barevné oblečení navíc v horku ztrácí barvu. Nástěnná klimatizace chrání nejen nábytek, ale i elektroniku. Vysoké teploty technice neprospívají a kvůli přehřátí se během pár let nadobro zničí.

Abyste mohli všechny tyto výhody klimatizace do bytu využít naplno, nesmíte opomenout správné zapojení, nastavení a používání. Vyberte kvalitní domácí klimatizaci, na montáž si zavolejte odborníka a rozdíl mezi venkovní a vnitřní teplotou udržujte vždy do pěti stupňů Celsia.

Rozhodli jste se pro klimatizaci a nevíte jakou vybrat? Čtěte také:

https://www.enbra.cz/5-tipu-pro-vyber-klimatizace

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací