Chillery HWA-A a tepelná čerpadla HWA-A/H o výkonech 196 až 1035kW

Novinka
Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Typ chladiva : R410a

Vzduch/voda, s axiálními ventilátory a se 6 až 12 scroll kompresory. Chladivo R410a.

Moderní multikompresorová zařízení určená k výrobě chladu (verze HWA-A) a k provozu chlazení/vytápění (verze HWA-A/H) s axiálními ventilátory. K dispozici jsou jednotky o výkonech od 196 do 1035 kW. Jednotky HWA-A(/H) využívají Scroll kompresory s průhledítkem na olej a jsou vybaveny všemi bezpečnostními prvky. Součástí vodního okruhu je výměník, teplotní čidlo, proti zámrzné čidlo, přetlakový a odvzdušňovací ventil. Velmi tichý provoz je předností těchto jednotek, kde jsou však ještě náročnější požadavky na minimalizaci hluku,tam lze využít ještě tišší verze jednotek SSL.Tepelné čerpadlo se 2 chladivovými okruhy, pracuje s chlad. R410a.Regulace výkonu po výkonových krocích kompresoru. Certifikace Eurovent zaručuje kvalitu zařízení a naměřených parametrů. Jednotky mohou být vybaveny širokou paletou příslušenství, například moduly pro celoroční provoz chlazení, komunikaci pomocí ModBus, BACnet a mnoho dalších. Pro technickou a cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Petra

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací