Boj.ENBRA BGM/15Q/BA (150 l)

25 990 Kč bez DPH31 448 Kč s DPH

Varianta produktu

Zobrazit dokumentaci

Specifikace

  • Druhy produktů : ENBRA BGM průmyslové
  • Technický garant : Švantner Roman
  • Druh produktu : Ohřívače

Nabídka zahrnuje ohřívače o objemu 150 až 1900 litrů a pokrývá tak prakticky celé spektrum běžných komerčních aplikací. Uplantění naleznou v bytových domech, hotelích, sportovních zařízeních, apod., tedy všude tam, kde je nutno pokrýt vysokou spotřebu teplé vody. Vzduch ke spalování je přiváděn přes mřízku s přesně dimenzovanými otvory, čímž je zajištěno jeho správné dávkování a tím i optimální spalovaní plynu. Přerušovač tahu je vybaven pojistkou teploty spalin a plní ochrannou funkcni pro případ výskytu zpětného tahu.


Katka

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Kontaktujte nás

Montáž a servis

Jedině správně namontované a udržované zařízení pracuje efektivně a úsporně. Pro instalaci a servis našich výrobků je k dispozici široká síť pravidelně školených servisních partnerů.

Zobrazit partnery

Simona

Specialista přípravy nabídek

skripska@enbra.cz

Kontaktujte nás

Mám zájem o projekt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vel consectetur metus. Integer sodales justo molestie tortor pharetra euismod. Vivamus tincidunt placerat arcu ac pulvinar. Ut a ex eget mauris sagittis convallis at eget lectus. Nulla facilisi. Nunc dapibus lacinia metus ac sagittis. Aliquam sed tellus et lacus auctor pretium a eu leo.


Katka

Zákaznická podpora

Volejte 533 03 99 03

Kontaktujte nás

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací