Kariéra

Společnost ENBRA, a.s., přijme pro svou projekční  kancelář v Popůvkách pracovníka na pozici:

Projektant

Náplň práce:

Projekční a poradenská služba v těchto oblastech:

  • ústřední vytápění
  • technická zařízení budov
  • energetika
  • chlazení a stlačený vzduch
  • diagnostika a vyregulování hydraulických soustav

Požadujeme:

  •         SŠ/VŠ technického směru
  •         odborné znalosti v oboru ÚT, TZB na výborné úrovni
  •         zkušenosti s projekční činností
  •         znalost příslušných zákonů, vyhlášek a ČSN
  •         ochotu učit se novým věcem
  •         práce v oboru podmínkou
  •         ŘP skupiny B
  •         Práce na PC – PROTECH, AUTOCAD, WORD, EXCEL

Nabízíme:       zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody, možnost profesního růstu

Kontakt:

Mgr. Bohunka ŽákováPersonální oddělení - pro celou ČR

Tel.: 737 222 903

Email: zakova@enbra.cz

Konfigurátor

Zkuste si sami navrhnout řešení pro vytápění a ohřev vody z pohodlí domova.

Více informací