Home O nás Kariéra

Kariéra

Společnost ENBRA, a.s. přijme pracovníka na pozici:

MONTÉR (pro odštěpný závod v Popůvkách)

Požadujeme:

  • vyučení / SŠ technického směru
  • praxe v oboru
  • znalost pracovních postupů
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Náplň práce:

  • topenářské a instalatérské práce
  • montáže armatur, výměny kotlů
  • montáže a výměny měřičů tepla, vodoměrů, RTN
  • odečty měřičů, vodoměrů, RTN

Výhodou:

  • svářečský průkaz
  • znalosti měření a regulace
  • praxe s montáží obnovitelných zdrojů

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu

Nabídky s profesním životopisem zasílejte na adresu:

Společnost ENBRA, a.s. dále přijme pro svou obchodní kancelář v Krakově (Polsko) pracovníka na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER (Krakow, Polsko)

  • pravidelné akvizice u zákazníků
  • komunikace se zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • tvorba cenových nabídek

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní a obchodní schopnosti, aktivní přístup
  • flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost a orientace na výsledek
  • odolnost vůči stresu
  • praxe v oboru vítaná
  • uživatelská znalost MS Office, ŘP skupiny B

Nabízíme:  zázemí stabilní české společnosti, manažerské finanční ohodnocení, možnost profesního růstu, zaměstnanecké benefity,

Nabídky s profesním životopisem a motivačním dopisem v zasílejte na adresu:

ENBRA, a.s., Durďákova 5, 613 00 Brno

Kontaktní formulář

Povinné *